<style>.lazy{display:none}</style>
22.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Depremzede Öğrencilere Burs Başvurusu

Depremzede Öğrencilere Burs Başvurusu

Depremzede Öğrencilere Burs Başvurusu

Deprem Felaketinden Etkilenen Depremzede Öğrencilere Burs Veren Kurumlar Listesi. 6 Şubat Kahramanmaraş Depreminden Etkilenen Öğrencilere Deprem Bursu Veren Kurum Ve Kuruluşların Duyuruları.

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı KAHEV Çadır Kent Konteyner Kent Bursu
KAHEV Deprem Bölgesindeki İllerde Çadır Kent Ve Konteyner Kentlerde Eğitimlerine Devam Eden İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Verecek. Başvurular 1 Nisan 2024 İle 30 Nisan 2024 Tarihleri Arasında Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Geliştirme Vakfı Depremzede Bursu
Vakıf İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’daki Tüm Sınıf Seviyesindeki Lisans Öğrencilerine Tek Seferde 2.000 Türk Lirası Eğitim Desteği Verecek.
Son Başvuru 25 Şubat 2024 Saat 23:59.
Detaylar İçin Tıklayın.

Mehmet Zorlu Vakfı Depremzede Bursu
Vakıf Deprem Felaketinden Etkilenen 100 Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencisine Burs Verecek.
Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Son Başvuru Tarihi: 10 Aralık 2023
Detaylar İçin Tıklayın.

Ahbap Constructor University Depremzede Bursu
Ahbap Derneği Depremzede 100 Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencisine Almanya’da Constructor Üniversitesi İş Birliğiyle Ücretsiz Eğitim Desteği Verecek.
Son Başvuru Tarihi: 24 Kasım 2023
Detaylar İçin Tıklayın.

Ads

Buradayız Hatay Derneği BUHAD Bursu
Dernek Deprem Felaketinden Etkilenen 100 Yüksek Öğrenim Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Öğrencisine Yılda 10 Ay Süre İle Ayda 1.200 Türk Lirası Burs Verecek.
Başvurular 16 Ekim – 30 Ekim 2023 Tarihleri Arasında Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Nef Vakfı Deprem Bölgesi Bursu
Nef Vakfı 6 Şubat Deprem Felaketinden Etkilenen İllerdeki Yüksek Öğrenim Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Programlarındaki Öğrencilere Burs Verecek.
Başvurular 10 Eylül – 20 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Şamil Eğitim Ve Kültür Vakfı Depremzede Burs Başvurusu
Vakıf 6 Şubat Deprem Felaketinden Etkilenen Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 15 Eylül 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sesini Duyan Var Deprem Bölgesi Burs Programı
Deprem Felaketinden Etkilenen 11 İldeki İlköğretim, Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine 12 Ay Süre İle Bin Türk Lirası Burs Verilecek.
Başvurular Online Olarak Alınacak. Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Adalı Vakfı Depremzede Bursu
Adalı Vakfı Deprem Afetinden Etkilenen Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle (Ekim Ve Haziran Aylarında) Lise Öğrencileri İçin Aylık Bin Türk Lirası, Üniversite Öğrencileri İçin Aylık 2 Bin Türk Lirası Eğitim Bursu Verecek.
Başvurular 14 Ağustos – 10 Eylül 2023 Tarihleri Arasında E-Posta Yolu İle Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Ahbap Platformu Deprem Bölgesi Bursu
Ahbap Derneği Deprem Bölgesinde Ebeveyn Kaybı Yaşayan Tüm Üniversite Öğrencilerine 1 Yıl Süre İle Aylık 5.000 Türk Lirası Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 1 Haziran 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Şule Yüksel Şenler Vakfı Depremzede Burs Başvurusu
2023 Yılında Kurulan Vakıf Deprem Bölgesindeki Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine 1 Yıl Boyunca Eğitim Bursu Verecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Yarın İçin Şimdi Derneği Deprem Bölgesi Bursu
Dernek Deprem Felaketinden Etkilenen Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Yılda 12 Ay Süre İle Aylık 500 Türk Lirası Burs Verecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

İlk Sen Ol Derneği Deprem Bölgesi Burs Başvurusu
Dernek Deprem Felaketinden Etkilenen Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

KAHEV Deprem Bölgesi Ek Burs Başvurusu
Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı KAHEV Depremzede Ek Bursu Üniversite Öğrencilerine Verilecek. Deprem Bursu Üniversite Öğrencileri İçin Aylık 700 Türk Lirası, Tıp Ve Diş Hekimliği Öğrencileri İçin Aylık 900 Türk Lirası Olarak 2024 Haziran Ayında Kadar Her Ay Ödenecek.
Son Başvuru 17 Nisan 2023. (30 Nisan 2023 Tarihine Kadar Uzatıldı)
Detaylar İçin Tıklayın.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Deprem Bölgesi Bursu
Dernek Deprem Felaketinden Etkilenen Ortaöğretim Lise Ve Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Burs Lise Öğrencilerine Aylık 300 Türk Lirası, Üniversite Öğrencilerine Aylık 500 Türk Lirası Olarak Nisan 2023 Tarihinden Başlayarak Haziran 2024 Tarihine Kadar Ödenecek.
Başvurular 31 Mart 2023 İle 10 Nisan 2023 Tarihleri Arasında Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

ANSİAD Deprem Bölgesi Afetzede Öğrenci Bursu
ANSİAD Depremzede Üniversite Öğrencilerine Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayın.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Afet Destek Bursu
Vakıf Deprem Felaketinden Etkilenen Tıp Fakültesindeki 100 Öğrenciye Tek Seferde 10 Bin Türk Lirası Burs Desteği İle 150 Tıp Fakültesi Öğrencisine Bilgisayar Desteği Verecek.
Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Son Başvuru Tarihi 10 Nisan 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

TÜRGEV Afet Bölgesi Destek Bursu
Türkiye Gençlik Ve Eğitime Hizmet Vakfı TÜRGEV Depremzede Burs Başvurusu Vakfın Resmi Sitesinden Online Olarak Yapılacak. Eğitim Desteği Deprem Felaketinden Etkilenen Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Verilecek.
Son Başvuru Tarihi 30 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

İstanbul Tabip Odası Depremzede Bursu
İstanbul Tabip Odası Deprem Felaketinden Etkilenen Tıp Öğrencilerine 12 Ay Süre İle Aylık 500 Türk Lirası Eğitim Desteği Verecek. Başvurular Elden Yapılacak.
Son Başvuru Tarihi 31 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Bereket Vakfı Deprem Bölgesi Bursu Başvurusu
Bereket Vakfı Depremzede Öğrencilere Karşılıksız Burs Verecek. Vakıf Ailesi Deprem Bölgesinde İkamet Eden, Deprem Felaketinden Etkilenen Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 26 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Empati Derneği Afet Bursu
Empati Sosyal Sorumluluk Ve Eğitim Derneği Afet Bursu Gaziantep İlinde İkamet Eden Yada Birinci Derece Yakınları Gaziantep İlinde İkamet Eden Öğrencilere Verilecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Büyüt Hayallerini Afet Bölgesi Özel Bursu
Bursu Afetten Etkilenmiş İstanbul İlindeki Devlet Üniversitelerinin Yada Özel Üniversitelerin ( % 100 Bursu Olan) 4 Yıllık Bölümlerde Okuyan 300 Kız Öğrenciye Eğitim Hayatları Boyunca Karşılıksız Olarak Verilecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

EÇEV Deprem Bölgesi Bursu
Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Deprem Bölgesinde Deprem Felaketinden Etkilenen İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine 16 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Verecek.
Burs İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri İçin Aylık 400 Türk Lirası, Lise Öğrencileri İçin Aylık 600 Türk Lirası, Yüksek Öğrenim Öğrencileri İçin Aylık 1.000 Türk Lirası Olarak Ödenecek.
Eğitim Yardımı Deprem Felaketinden Etkilenen Ve Deprem Sonrası Ege Bölgesine Geçici Yada Temelli Olarak Yerleşen Ve Eğitimine Devam Eden Öğrencilere Verilecek. Başvuru Tarihleri İlerleyen Günlerde Eçev Sitesinden İlan Edilecek.
Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2023.
Başvuru İçin Tıklayın.

SEY Vakfı Deprem Bölgesi Bursu
Semra Enver Yücel Vakfı (SEY Vakfı) Deprem Bölgesinde Deprem Felaketinden Etkilenen 500 Öğrenciye Üniversiteye Kadar Yüzde Yüz Eğitim Bursu Verecek. Eğitim Desteği Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Verilecek.
Son Başvuru Tarihi 27 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Afken Tikav Deprem Bölgesi Bursu
Afken Holding Tikav (Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim Ve Sağlık Vakfı) Deprem Bölgesinde Deprem Felaketinden Etkilenen Bin Üniversite Öğrencisine Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Eğitim Derneği TED Afet Bursu
Türk Eğitim Derneği Depremzede Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Burs Verecek. Afet Bursu Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul Ve Lise Düzeyinde Bulunan, Ebeveyn Kaybı Yaşamış Olan Depremzede Çocuklarına Verilecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Balander Vakfı Deprem Bölgesi Burs Başvurusu

Vakıf Deprem Felaketinden Etkilenen Okulöncesi, İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Eğitim Hayatları Boyunca Burs Verecek. Burs İhtiyaç Sahibi Yetim Yada Öksüz Öğrencilere Verilecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı Depremzede Bursu
SSYV Deprem Felaketinden Etkilenen Belirlenen Bölümlerdeki Yüksek Öğrenim Üniversite Örgencilerine 4 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 10 Mart 2023.

Detaylar İçin Tıklayın.

Gün + Partners Avukatlık Bürosu Afet Bursu
Gün + Partners Avukatlık Bürosu Deprem Felaketinden Etkilenen 11 İldeki Maddi Durumu Kısıtlı Olan 50 Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencisine Eğitim Hayatları Boyunca Burs Verecek.
Detaylar İçin Tıklayın.

TÜBİTAK BİÇABA Bursu

TÜBİTAK Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağı BİÇAMA Burs Programı İle Deprem Bölgesindeki İllerdeki Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Ve Doktora Sonrası Araştırmacılarına Eğitim Desteği Verecek.

Burs Lisans Öğrencileri İçin En Fazla 6 Ay Süre İle, Tezli Yüksek Lisans Öğrencileri İçin En Fazla 12 Ay Süre İle, Doktora Öğrencileri İçin En Fazla 24 Ay Süre İle, Doktora Sonrası Araştırmacıları İçin İse En Fazla 24 Ay Süre İle Verilecek.
Son Başvuru Tarihi 10 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Türk Eğitim Vakfı Depremzede Bursu
Türk Eğitim Vakfı TEV Deprem Felaketinden Etkilenen Depremzede Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine 4 Ay Süre İle Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 7 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Kadın Hukukçuları Destekleme Vakfı Deprem Bölgesi Bursu
KAHUDEV Deprem Felaketinden Etkilenen Hukuk Fakültesinde Öğrenim Gören Kadın Öğrencilere 6 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Verecek.
Son Başvuru Tarihi 7 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

Adın Doğan Vakfı Deprem Bölgesi Bursu
Aydın Doğan Vakfı Deprem Felaketinden Etkilenen 11 İldeki İhtiyaç Sahibi Bin Lise Ve Üniversite Kız Öğrencilere Eğitim Hayatları Boyunca Burs Verecek.
Son Başvuru 5 Mart 2023.
Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Depremzede dedi ki:

  Ben Adıyamanda deremi yaşayan ve buraya gelen yardımları gören biri olarak konuşuyorum burda her yerden yardımlar geldi kimse aç susuz kalmadı gerçekten bunu kalben söylüyorum Allah Devletimizden ve Cumhur Başkanımız Recep Tayıp Erdoğandan Allah Razı olsun her türlü arkamızdaydı.

 2. Mehmet dedi ki:

  Evimiz az hasarlı hiçbir burs başvurusunda kabul görmeyen bir kriter lakin eve giriş sağlayamıyoruz cadirdayiz evin içinde duvar patlamaları var ev kullanılabilir hale gelmesi bir süreç alıyor az hasarlı diyerek sanki eve direk geçme imkanı var gibi evi az hasarlı olan depremi yaşamamış gibi bir izlenim verilmesi kötü bir durum

 3. Baran dedi ki:

  Yine her zamanki gibi kendi kendimize yetmek zorundayız öğrencinin çilesi bitmez

 4. ömer dedi ki:

  yani bir depremzede olarak hayatta yaşama isteğimizi emmiş bir depremden çıktıktan sonra burada kız erkek ayrımı görmek çok ağrıma gitti. Deprem kız erkek ayırmıyor oysaki..

  1. Pelin dedi ki:

   Bölümde ayırmıyor aynı zamanda…

BİR YORUM YAZ