<style>.lazy{display:none}</style>Değerlerimi Anlatıyorum Afiş Ve Slogan Yarışması Başvuruları
25.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Değerlerimi Anlatıyorum Afiş Ve Slogan Yarışması

Değerlerimi Anlatıyorum Afiş Ve Slogan Yarışması

Değerlerimi Anlatıyorum Afiş Ve Slogan Yarışması

Değerlerimi Anlatıyorum Afiş Ve Slogan Yarışması Son Başvuru Tarihi 22 Mart 2019. Selçuklu Belediyesi, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Necmettin Erbakan Üniversitesi (Sedep Yürütme Kurulu) Tarafından Düzenlenen Yarışmaya Resim Ve Özel Ortaokulların 7. Sınıf Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Sonuçları 22 Nisan 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Ödülleri
İlk 10’a Giren Öğrencilere Birer Adet Bisiklet

Yarışma Konusu: Selçuklu Değerler Eğitim Programında İşlenen 8 Değer (Sorumluluk, Özdenetim, Sevgi, Dürüstlük, Adalet, Saygı, Yardımseverlik Ve Sabır)

Katılım Koşulları
Yarışmaya Katılmak İsteyen Öğrenciler Danışman Öğretmenlerini Rehberliğinde Selçuklu Değerler Eğitim Programında İşlenen 8 Değerden Biri Yada Bir Kaçını (Sorumluluk, Özdenetim, Sevgi, Dürüstlük, Adalet, Saygı, Yardımseverlik Ve Sabır) Anlatan Afiş Ve Slogan Hazırlayacak.
Her Öğrenci En Fazla 1 Afiş Ve Sloganla Yarışmaya Katılabilir.
Öğrenciler Hazırladıkları Eserleri Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nişantaş Mahallesi Kemerli Caddesi Şahinağa Sokak Selçuklu Kaymakamlığı Kat: 3 Selçuklu Konya Adresine Posta Yolu İle Yada Elden Teslim Edecektir. Burs Duyuruları.
Eserler Rulo Yapılmadan Ulaştırılmalıdır.
Katılım Bireyseldir Ve Her Katılımcı Yarışmaya Sadece 1 Eser İle Katılabilir.

Katılım Şekli
Afişler 35x50cm Boyutlarında Olacaktır.
Afiş Çalışmalarında Renk Ve Teknik Kullanımında Her Hangi Bir Sınırlama Yoktur. Afişler Bilgisayar Ortamında Tasarlanıp Basılabileceği Gibi, Doğrudan Kağıt Ve Bez Gibi Bir Materyal Üstüne De Yapılabilir. Ancak Bilgisayar Ortamında Tasarlanan Eserlerde, 4 Renkli Baskı Teknolojisi İle Elde Edilebilen Renklerin Dışına Çıkılmamalıdır.
Eserlerin Arka Yüzüne Yarışma Şartnamesindeki Ek1 Formu Yapıştırılacaktır. Eserlerin Ön Yüzüne Hiç Bir Yazı Yazılmayacaktır. Bu Forma Yazılacak Bilgiler Silinmeyen Bir Kalemle Yada Bilgisayar Ortamında Okunaklı Olarak Yazılmalıdır.
Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ