<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ceza Muhakemesinde Sosyal Medyanın Etkisi Makale Yarışması

Ceza Muhakemesinde Sosyal Medyanın Etkisi Makale Yarışması

Ceza Muhakemesinde Sosyal Medyanın Etkisi Makale Yarışması

Ceza Muhakemesinde Sosyal Medyanın Etkisi Makale Yarışması Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü Tarafından Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Anısına Düzenlenmektedir.
Yarışmaya Hukuk Fakültesi Lisans Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü On Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 7.500 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 5 Bin Türk Lirası

Yarışma Başvuruları 20 Ocak 2020 Tarihinde Kadar Online Olarak Alınacak. Yarışma Jüri Değerlendirmesi 24 Ocak-20 Şubat 2020 Tarihleri Arasında Yapılacak. Yarışma Ödül Töreni 2 Mart 2020’de Yapılacak.

Yarışma Şartnamesi

Yarışmaya yalnızca Hukuk Fakültesi lisans öğrencileri katılım gösterebilir.

Ads

Başvurular sks.fsm.edu.tr adresinden yapılacaktır.

Makaleler PDF Formatında kabul edilecektir.

Her katılımcı yarışmaya bir makale ile katılabilir.

Yarışma Dili Türkçedir.

Yarışmaya gönderilecek makaleler A4 ebadında, Times New Roman 12 (on iki) punto 1,5 (bir buçuk) satır aralığı ile yazılmış olmalıdır.

Kenar boşlukları sağ ve üstten 4 cm alt ve soldan 2,5 cm olmalıdır.

Makalede dipnot kullanımı Chicago usulüne göre yapılacaktır.

Yarışmaya gönderilen makalelerin, daha önce hiçbir yarışmada ödül almamış, hiçbir kurum veya kuruluşa kaydettirilmemiş, hiçbir yerde yayınlanmamış ve hiçbir kişi veya kuruma telif haklarının satılmamış olması gereklidir.

Kaynakça bulunmayan makaleler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılımcı, yarışmaya gönderdiği makalenin tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm kanuni izinleri aldığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Yarışmaya gönderilen makalelerin içerikleriyle ilgili her türlü sorumluluk makale yazarına aittir.

Online başvuru formunda istenilen bilgiler mevcut olacağından, Makale kapağında ve metninde katılımcının isim/soy isim ve üniversite bilgisi kesinlikle yer almamalıdır. Aksi takdirde makale değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılımcıların yarışmaya göndermiş olduğu makaleler arasından seçilenler, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü dergisinde yayınlanacaktır.

Katılımcılar makalelerinin Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Kulübü dergisinde yayınlanmasına muvafakat eder.

Yarışmaya katılanlar bu şartnamedeki hükümleri tümüyle kabul etmiş sayılırlar. Yarışmaya gönderilen makalelerin (yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun) şartnamenin herhangi bir maddesine aykırılık tespit edildiği takdirde yarışma dışı bırakılacaktır. Yarışmada ödüle layık görülmüş bir makalenin şartnameye aykırılığı ortaya çıkmışsa, alınan ödül iptal edilir; eğer verilmişse, geri alınır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ