18.05.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

ÇEVSU Vakfı Bursu Özgörkey Holding Bursları

ÇEVSU Vakfı Bursu Özgörkey Holding Bursları

ÇEVSU Vakfı Bursu Özgörkey Holding Bursları

ÇEVSU Vakfı Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir. Öğrenci Burslarını Daha Önceden Nevzat Özgörkey Fonu İle Yapan Özgörkey Holding 2015 Yılında Kurulan Ahmet Nevzat Özgörkey Çevre Ve Su Vakfı ÇEVSU Arayıcılığıyla Yılda Ortalama 20 Yeni Öğrenciye Toplamda İse 50 İle 60 Arası Öğrenciye Başarı Bursu Vermektedir. Burs Hakkında Detaylı Bilgi Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Alınabilir.

Özgörkey Holding Merkez Binası: A.O.S.B 10034 Sokak No: 8 Çiğli İzmir
Telefon Numarası: 0 232 328 33 45
Faks: 0232 328 33 41

Nevzat Özgörkey Çevre Ve Su Vakfı ÇEVSU, Hayatını Ailesine, İşine Ve Ülkesinin Gelişmesine Adayan Ahmet Nevzat Özgörkey’in Anısını Yaşatmak, Hem Onun Hasletlerine Hem De “Suyun Bereketine Bir Vefa Olarak Kurulmuştur.

Vakıf Hakkında Genel Bilgiler:
Vizyon Sahibi, Çalışkan, İlkeli, Vefalı Ve Çok Sevilen Bir İşadamı Olmanın Ötesinde Nevzat Özgörkey Başta Ege Olmak Üzere, Ülkemizin Paha Biçilemez Doğasına, Suyuna, Toprağına Büyük Kıymet Verdi. Onun Başarı Öyküsünde; İnsan Olarak Hasletleri Ve Değerleriyle Beraber, Eşsiz Bir Doğal Kaynak Olan “Suyun Bıraktığı İzler Vardır: Ege Tarımına Güç Katan Su Motorlarından 11 Fabrikayla Gerçekleştirilen Sanayi Gelişimine Kadar…
Onun Başarı Öyküsünün Ardındaki Değerler Onun Adıyla Kurulan Çevre Ve Su Vakfı’nda Ailesi Tarafından Hayata Geçirilmek İstenen Değerlerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ