<style>.lazy{display:none}</style>Bu Şehrin Takımı Konyaspor Fotoğraf Yarışması Başvuruları
25.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Bu Şehrin Takımı Konyaspor Fotoğraf Yarışması

Bu Şehrin Takımı Konyaspor Fotoğraf Yarışması

Bu Şehrin Takımı Konyaspor Fotoğraf Yarışması

Bu Şehrin Takımı Konyaspor Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı. Yarışmanın Konusu “Bu Şehrin Takımı Konyaspor” Fotoğraf Yarışması. Yarışma Amatör Ve Profesyonel Kategorilerinde Yapılacak.

Yarışma Ödülleri

Profesyonel Kategori Ödülleri
Birincilik Ödülü 3 Bin Türk Lirası Artı Konyaspor Forması
İkincilik Ödülü 2 Bin Türk Lirası Artı Konyaspor Forması
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası Artı Konyaspor Forması
1 Adet Mansiyon Ödülü 500 Türk Lirası Artı Konyaspor Forması
En Fazla 17 Adet Sergilenme Ödülü 100 Türk Lirası Artı Konyaspor Forması

Amatör Kategori Ödülleri
Birincilik Ödülü Huawei Marka Cep Telefonu + Konyaspor Taraftar Forması
İkincilik Ödülü Air Beat Touch Ttec Kablosuz Kulaklık + Konyaspor Taraftar Forması
Üçüncülük Ödülü Reader M7 Go Tablet + Konyaspor Taraftar Forması
En Fazla 17 Adet Sergilenme Ödülü Konyaspor Taraftar Forması

Yarışmaya Katılım Koşulları

Ads

1- Fotoğraf yarışmasına seçici kurul ve birinci derece yakın akrabaları dışında fotoğrafa ilgi duyan herkes katılabilir.

2- Yarışmaya katılım ücretsizdir.

3- Her katılımcı en fazla 4 (dört) adet renkli eserle tek kategoride yarışmaya katılabilir.

4- Daha önce ya da bu yarışma ile eşzamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül, mansiyon, özel ödül almış fotoğraflar gönderilemez.

5- Fotoğraflar, konyasporfotografyarismasi.com internet sitesindeki şartnamede belirtilen yarisma@konyasporfotografyarismasi.com adresine katılım formu ile birlikte mail gönderilerek yüklenecektir.

6- Fotoğraflarda makul ölçülerde renk, kontrast, yoğunluk gibi düzeltmeler yapılabilir. Fotoğrafın özünü değiştiren uygulamalar ve/veya kolaj kabul edilmeyecektir. İstenen ölçülere uymak şartı ile yeni kadrajlama yapılabilir. Bu konuda jürinin kanaati esastır. Gerek duyulduğunda fotoğrafların ham halleri yarışmacıdan talep edilir. Katılım şartlarına uymayan fotoğrafların sahipleri hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.

7- Fotoğraf üzerinde tarih, isim, logo vb. gibi işaretler bulunmamalıdır. Kenar boşluğu ve paspartu olmamalıdır.

8- Profesyonel Kategoride yarışmaya katılacak sayısal fotoğraflar JPG/JPEG formatında, 150- 300 dpi çözünürlükte, 8-12 sıkıştırma ile kaydedilecektir. Gönderilecek fotoğraflar 3 MB’tan küçük, 5 MB’tan büyük olmamalıdır. Amatör Kategoride fotoğraflar teknik kısıtlama yoktur. Fotoğraf makinesi ya da mobil cihazlarla makul kalitede fotoğraflar kabul edilecektir.

9- Katılımcı, yarışmaya gönderdiği fotoğraf(lar)ın tümüyle kendisine ait olduğunu, gerekli izinlerin alındığını, diğer hususlarla birlikte kabul ve beyan eder.

10-Yarışmaya katılan sanatçılar eser içerisinde model olarak insan unsuru kullanmışsa veya kadraja giren ve fotoğrafın bütününde ya da herhangi bir detayında yer alan kişinin yüzü belirgin şekilde görünüyorsa ileride oluşabilecek hukuki sorumlulukları kabul etmiş sayılır.

11- Yarışmaya gönderilen fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve seçici kurulu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişikliği yapan; ödül almış fotoğrafların katılımının kısıtlandığı bu yarışmada böyle bir fotoğraf ile ya da bu fotoğrafın ana unsur olarak kullanıldığı yapıtlarla katılımda bulunan kişiler hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.

12- Kural ihlali yapan kişilere katılımcının ödülü iptal edilir; ödül, ünvan ve kazanımları geri alınır. Bu durum diğer yarışmacıların sıralamasında değişiklik yapılacağı anlamı taşımaz; diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara talep hakkı doğurmaz. Ödül verilmişse katılımcının ödülü iade etmesi gerekir.

13- Yarışmada ödül alan eserler konyasporfotografyarismasi.com adlı web sitesinde yayınlanacaktır.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 31 Mart 2020 Saat 23:00.
Yarışma Sonuçları 10 Nisan 2020’de Açıklanacak.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Web Sitesi: http://konyasporfotografyarismasi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ