16.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Besni Eğitim Vakfı Burs Başvuruları

Besni Eğitim Vakfı Burs Başvuruları

Besni Eğitim Vakfı Burs Başvuruları

Besni Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır. Burslar Orta Okul, Lise Ve Üniversitelerin Lisans Programlarında Okumaya Hak Kazanmış İhtiyaç Sahibi Ve Başarılı Öğrencilere Verilmektedir. Ara Sınıflarda Okuyan Üniversite Öğrencilerinde Burs Verilir. Burslar Karşılıksız Olup Her Yıl Ekim Ayında Vakıf Yönetim Kurulu Tarafından Belirlenir.

Bursu Devam Eden Öğrenciler İçin Orta Okul Ve Lise Öğrencilerimizin Bir Üst Sınıfa Geçtiğini Gösteren Karne Görüntüsü Üniversite Öğrencilerimiz İçin Okuldan Onaylı Bir Üst Sınıfa Geçtiğini Gösteren Transkript Belgelerinin 0532 564 75 82 No.Lu Telefonun Whatsapp’ Ina Okunaklı Olarak Gönderilmesini, Okuldan Onaylanmamış Evrakların Dikkate Alınmayacağını Bursların Devam Etmeyeceğini Bildiririz.

2020 – 2021 Eğitim Yılı Burs Başvuruları 15 Ağustos 2020 İle 20 Eylül 2020 Tarihleri Arasında Web Sayfamızdan Yapılacaktır.

Vakfımıza Burs Başvurusunda Bulunmak İçin Besni’li Olmak Şart Değildir. Ancak, Tüm Koşulların Aynı Olması Halinde Besni’li Olmak Tercih Nedeni Olarak Değerlendirilecektir.

İletişim Bilgileri: Eski Osmanlı Sokak Şahin Apartmanı No: 3 Kat: 3 Daire: 4 Mecidiyeköy Şişli İstanbul (Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı)
Telefon: 0 212 2352 29 33
E-Posta: info@besnivakfi.org.tr

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ