<style>.lazy{display:none}</style>
16.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Benim Gözümden Gaziemir Fotoğraf Yarışması

Benim Gözümden Gaziemir Fotoğraf Yarışması

Benim Gözümden Gaziemir Fotoğraf Yarışması

Gaziemir Belediyesi Benim Gözümden Gaziemir Fotoğraf Yarışması Düzenliyor.

Yarışmanın Konusu:
“#GözümdenGaziemir’’ etiketiyle düzenleyeceğimiz fotoğraf yarışması ile Gaziemir’in tarihini, sosyal yaşamını, doğal güzelliklerini ve kent estetiğini yansıtan özgün ve yeni görüntüler elde etmek ve bu sayede kent belleğini zenginleştirmek hedeflenmektedir.

Yarışmanın Türü:
Sosyal Medya Fotoğraf Yarışması

Yarışma Organizasyonu:
Yarışma, Gaziemir Belediye Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenmekte olup, aynı müdürlük tarafından yürütülecektir.

Katılım Koşulları:
Gaziemir Belediyesi sosyal medya sayfalarından en az birini takip etmek ve beğenmek.

Ads

Yarışma Katılım Bilgisi:
Yarışmaya katılacak olan vatandaşlarımız, Instagram ve Instagram dışında diğer sosyal medya platformlarının en az birinde de #GözümdenGaziemir etiketi ile aynı paylaşımı yapmaları zorunludur. Değerlendirme sadece Instagram üzerinden gerçekleşecektir. Oylama jüri tarafından gerçekleşecektir ve yarışmacı jürinin kararına hiçbir şekilde itiraz edemeyeceğini, iş bu yarışmaya katıldığı an itibari ile kabul edecektir. Ayrıntılı yarışma koşullarına www.gaziemir.bel.tr adresinde yer alan şartnameden ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya Katılım Koşulları:
Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Yarışmaya her fotoğrafçı, Gaziemir Belediyesi sınırları içinde çekilmiş, en fazla 1 (Bir) adet renkli veya siyah-beyaz eserle katılabilir.

Daha önce bu yarışma benzeri yapılan bir yarışmada ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların kadraj farklılığı ve/veya bir kısmının kopyalanmasıyla oluşturulan fotoğraflar ve renk değişiklikleri yapılarak üretilmiş fotoğraflar kabul edilmez. Kural ihlali sayılır.

Gaziemir Belediyesi’nin daha önce yapılan yarışmalarında ödül ve sergileme alan fotoğraflar da bu yarışmaya kabul edilmez.

Fotoğraflara renk, keskinlik, kontrast ayarları, kabul edilebilir oranda fotoğrafik müdahaleler kabul edilir. Fotoğrafın belgesel yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Bu konuda yarışmayı düzenleyen idare ve jürinin kanaati esastır.

Birden fazla fotoğrafın yan yana getirilip üretilmesiyle oluşturulan fotoğraflar ancak aynı zaman diliminde çekilen ve yapısı değişmemiş kontrast ayarları çok fazla oynanmamış gerçek görüntülerin kullanılması koşuluyla yarışmaya kabul edilir.

Katılımcı, Gaziemir Belediyesine ait sosyal medya sayfalarına #GözümdenGaziemir etiketiyle yarışma için yüklediği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi davranış kural ihlali sayılır.

Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından ve Gaziemir sınırları içinde çekilmiş olmalıdır.

Yarışma sonuçları Gaziemir Belediyesi’nin https:// http://www.gaziemir.bel.tr, sosyal medya adreslerinden ilan edilecek; ayrıca ödül ve sergileme kazanan katılımcılara başka bir iletişim yoluyla bilgi verilmeyecektir.

Yarışma Takvimi:
Yarışma Başlama Tarihi: 22 Mart 2021
Son Katılım Tarihi: 31 Mayıs 2021
Kurul Toplanma Tarihi: 17 Haziran 2021
Sonuçların İlanı: 18 Haziran 2021
Ödül töreni ve sergi tarihi ayrıca bildirilecektir.
Değerlendirme instagramdan olacaktır.
Detaylı bilgiye, www.gaziemir.bel.tr adresinden 999 0 251 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ödül ve Sergilemeler:
Birincilik
İkincilik
Üçüncülük
Mansiyon Ödülü (3 Adet)
Sergileme

Sosyal Medya Hesaplarımızın Takibi

1.Yarışmaya başvuran yarışmacılar yarışma hakkındaki bilgilendirmeleri belediyemizin sosyal medya hesaplarından takip edebilirler.

Instagram.com/gaziemirbel
Facebook.com/gaziemir.belediyesi
Twitter.com/gaziemirbel

Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ