<style>.lazy{display:none}</style>
30.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Barbaros Hayrettin İlkokulu Dünyam Isınıyor Ben Sorumluyum Resim Yarışması

Barbaros Hayrettin İlkokulu Dünyam Isınıyor Ben Sorumluyum Resim Yarışması

Barbaros Hayrettin İlkokulu Dünyam Isınıyor Ben Sorumluyum Resim Yarışması

İzmir Konak Barbaros Hayrettin İlkokulu Dünyam Isınıyor Ben Sorumluyum Resim Yarışması Düzenliyor.

Projenin Adı
“Dünyam Isınıyor, Ben Sorulmuşum” Konulu Resim Yarışması

Metot Ve Yöntem
Yarışmaya Her Öğrenci Sadece Bir Eser İle Katılabilir. Yarışmaya Eser Gönderen Öğrenciler Eserin Kendisine Ait Ve Özgün Eser Olduğunu Beyan Ve Taahhüt Etmiş Sayılır.

Yarışmaya Katılacak Resimler 35×50 Boyutunda Yapılacaktır.

Her Türlü Resim Tekniği Ve Boya Malzemesi Serbesttir.

Ads

Yarışma Elektronik Ortamda Olacağı İçin Özel Eğitim Bireyleri De Yarışmaya Kolaylıkla Katılım Sağlayabilir. Engel Türü Göz Önünde Bulundurularak Öğretmenlerin Desteğiyle Konuya Uygun Çalışmaları Özel Olarak Değerlendirilecektir.

Yarışma Takvimine Uygun Olarak Yapılan Resimlerin Fotoğrafları Çekilerek Sorumlu Okulun barbaroshayrettinilkokulu35@gmail.com Adresine, Ürünü Hazırlayan Öğrencinin Adı Soyadı, Öğretmenin Adı Soyadı Ve Okul Adresi, Okul Telefonu Ve Mail Adresi Yazılarak Gönderilecektir.

Yarışmaya Katılacak Eser Sahiplerinin Ek-1 Veli İzin Dilekçesi, Ek-2 Muvafakatname Ve Ek-3 Aydınlatma Metni Açık Rıza Onayını Doldurarak Eserle Birlikte Okulun Mail Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

Hedef Kitlesi
Proje Çalışmalarında Gönüllülük Esastır. Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Ve Özel Tüm İlkokul Öğrencilerini Kapsayacak Şeklide Öğretmenlerin Rehberliğinde Yapılacaktır.

Yarışma Ödülleri
Yarışmaya Katılan Tüm Katılımcılara Katılım Belgesi Verilecektir.
Birincilik Ödülü 4’lü Boyama Seti
İkincilik Ödülü 24’lü Metal Tüp Kuru Boya Seti
Üçüncülük Ödülü 12’li Boya Kalemi
Mansiyon Ödülü 12’li Pastel Boya Takımı

Yarışma Takvimi
16 Mayıs – 31 Mayıs 2022 Tarihleri Arasında Yarışmanın Duyurulması Ve Başvuru Formunun Doldurulup Öğretmenlerin Rehberliğinde Öğrencilerin Yaptığı “Dünyam Isınıyor, Ben Sorumluyum” Konulu Resimlerle Birlikte barbaroshayrettinilkokulu35@gmail.com Adresine Gönderilmesi.

1 Haziran – 3 Haziran 2022 Tarihleri Arasında Ülkemizden Yarışmaya Katılacak Okulların Belirtilen Adrese Gönderdikleri Resimlerin Koordinatör Okul Tarafından Oluşturulan Komisyonca Değerlendirilmesi Ve Dereceye Giren Okulların Okulun Web Sitesinden İlan Edilmesi.

4 Haziran 2022 Tarihinde Yarışma Sonuçlarına İtirazlar Okulumuz E-Posta Adresi Arayıcılığı İle Yapılacaktır. Yapılan İtirazların Değerlendirilmesi 2 Gün Sonra 7 Haziran 2022 Tarihinde Mail Adresi Aracılığıyla Cevaplanacaktır.

10 Haziran 2022 Ülkemizden Yarışmaya Katılacak Okulların Hazırladıkları Resimlerin Fotoğraflarından Oluşan E-Serginin Proje Sorumlusu Okul Tarafından Hazırlanması Ve Okulun Sitesinde Yayınlanması.

10 Haziran 2022 Tarihinde Yarışmaya Katılacak Okulların Hazırladıkları Ürünlerin Fotoğraflarından Oluşan E-Serginin Elektronik Ortam Üzerinden Projeye Katılan Okullara Gönderilmesi.

13 Haziran – 17 Haziran 2022 Tarihleri Arasında Resim Yarışmasına Katılan Okulların Hepsine Katılım Belgeleri Elektronik Ortamda Gönderilmesi Ve Dereceye Giren Okullara Katılım Belgeleri Ve Ödüllerinin Gönderilmesi.

Boğaziçi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi No: 1 Konak İzmir
Telefon Numarası: 0 232 433 05 77

Yarışma Şartnamesi Ve Başvuru Formu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ