<style>.lazy{display:none}</style>Banabak Hikayeni Anlat Videonu Çek Paylaş Yarışması
04.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Banabak Hikayeni Anlat Videonu Çek Paylaş Yarışması

Banabak Hikayeni Anlat Videonu Çek Paylaş Yarışması

Banabak Hikayeni Anlat Videonu Çek Paylaş Yarışması

Gençlik 100 Yaşında Banabak Hikayeni Anlat Videonu Çek Paylaş Yarışması Son Başvuru Tarihi 5 Mayıs 2019.
Yarışmaya 15 İle 25 Yaş Arası Türkiye Cumhuriyeti Sınırlarında İkamet Eden Öğrenciler Katılabilir. Yarışma Sonuçları 16 Mayıs 2019 Tarihinde Açıklanacak.
19 Kategoride Yapılacak Yarışmada Her Bir Kategori İçin 12 Bin Türk Lirası Değerinde P&G Sponsorluğunda Ödül Verilecek.

Nasıl Aday Olurum?
Banabak Uygulamasını İndir; Bilim/Teknoloji, Spor, Sanat Veya Sosyal Fayda Kategorilerinden Birisini Seç, Hikayeni Anlat, Videonu Çek Ve Paylaş.
Alanında Uzman Jüri Üyelerimizin Seçeceği 19 Gençten Birisi Ol, Yıllık 12.000 TL Değerindeki P&G Sponsorluğuyla Hayallerini Birlikte Gerçekleştirelim.

Katılım Koşulları
1. İşbu yarışma Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. (“P&G Türkiye”) tarafından düzenlenmektedir.

2. Yarışmaya 15-25 yaş arası öğrenciler, zorlukların üstesinden gelme temalı videoları ile katılabilirler.

3. 18 yaşından küçük yarışmacılar, ancak veli ve kanuni temsilcilerinin bilgileri dahilinde yarışmaya katılabilirler. P&G Türkiye, yarışmacıların, velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan yarışmaya katılmalarından sorumlu tutulamaz. 18 yaşından küçük yarışmacılar ile kurulacak her türlü iletişim, kazanmaları halinde yapılacak her türlü ödeme ve talep edilebilecek her türlü belge velileri ve kanuni temsilcileri aracılığı ile yapılacaktır.

Ads

4. Videoların teknik özellikleri yarışma teknik şartnamesinde belirtilmiştir.

5. Her yarışmacı tek bir video ile yarışmaya katılabilir.

6. Bu yarışma, T.C. sınırları içerisinde ikamet eden, öğrenci kimliği ibraz edebilecek katılımcılar için geçerlidir.

7. Yarışmanın amacı, alanında başarılı, karşılaştığı zorlukları onlarla mücadele ederek aşmış ve diğer gençlere ilham olabilecek 19 gencin hikayesini keşfetmek ve kamuoyu ile paylaşmaktır.
Örneğin Çetin Yılmaz * Lise öğrencisiyken basketbol altyapı oyuncu seçmelerine gidip fiziksel kısıtlar, hız gibi sebeplerle seçilmeyen buna rağmen yılmadan üç ay antrenmanlara giderek ekibe giren, altı ay sonra sahaya çıkan ve rakipleri analiz etmesi, istatistikleri ile zamanla vazgeçilmez olan, takımını il birinciliğine taşıyan genç.

8. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

9. Yarışmacılar, daha önce yayımlanmış, başka yarışmalara gönderilmiş ve üçüncü şahısların haklarını ihlal eden tasarımlarla yarışmaya katılamazlar. Yarışmacıların ilettikleri videoları başka mecralarda (örneğin, kendi sosyal medya hesaplarında) yarışma sonuçlanana dek kullanmaları ve paylaşmamaları gerekmektedir.

10. Yarışmaya katılım 11 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

11. Yarışmaya katılım için gönderilen videoların ön ve final elemeleri, P&G Türkiye tarafından belirlenen seçici kurul tarafından yapılacaktır.

12. P&G Türkiye çalışanlarının ve yarışma ortaklarının çocukları ya da 3. dereceye kadar yakınları yarışmaya katılamazlar.

13. Yarışma sonuçları 16 Mayıs 2019 tarihinden itibaren P&G “Banabak” aplikasyonunda yayımlanacaktır. Dereceye giren yarışmacılarla; yarışmaya kaydolurken belirtmiş oldukları iletişim adresleri vasıtasıyla iletişime geçilecektir. 19 Mayıs 2019 tarihine dek kendisine ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı geçersiz kılınacaktır. Böyle bir durumda ödül hakkı bir sonraki yarışmacıya geçer. Her yarışmacı sadece 1 kez ödüle hak kazanabilir.

14. Bilim-Teknoloji, Sanat, Spor ve Sosyal Fayda temaları için ayrı ayrı değerlendirme yapılacak olup Bilim-Teknoloji için toplam 3, Sanat için toplam 4 ve Spor alanında toplam 7, Sosyal Fayda alanında ise toplam 4 seçilecektir. Alt kategoriler bakımından dağılım tamamen P&G Türkiye ve TEV’in insiyatifindedir.

15. Kategorilerde dereceye giren her bir yarışmacıya 12.000 TL ödül verilecektir.

16. Ödüller kazananların ilanını takiben 3 ay içinde bildirdikleri hesap numaralarına yatırılacaktır.

17. Kategori birincilerinin ödüllerindeki KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler P&G Türkiye’ye aittir.

18. P&G Türkiye, sebep bildirmeksizin ve herhangi bir ön bildirim veya ilan yapmaksızın ödülleri değiştirme hakkına sahiptir.

19. Yarışmaya katılan videolar iade edilmez. Yarışmaya katılanlar; gönderdikleri videoların (P&G Türkiye mülkiyetinde olduğunu kabul ve beyan eder) ve katılımcılarının kişisel bilgilerinin (isim,soyisim, e-posta adresi gibi ancak bununla limitli değil) TV, aplikasyon, internet, vb. mecralarda veya P&G Türkiye’nin uygun göreceği sair yer ve alanlarda bir zaman, yer ya da coğrafi kısıtlama olmaksızın bedelsiz olarak, her zaman, kısmen ya da tamamen yalnızca P&G Türkiye kullanılmasını kabul etmiş sayılırlar ve bu durumda P&G Türkiye’den herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

20. Yarışmaya; “Banabak” aplikasyonuna video yükleyerek katılım sağlanacaktır. Farklı kanallardan ulaştırılan videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.

21. P&G Türkiye “Banabak” aplikasyonuna yüklenen videoların orijinallerini yarışma sürecinin herhangi bir zamanında talep edebilir, bu durumda yarışmacılar orijinal videoyu P&G Türkiye’ye kendisine bildirilmesinden itibaren 2 gün içinde göndermekle yükümlüdür. Herhangi bir videonun teslim edilememesi durumunda P&G Türkiye, bu videoyu değerlendirmeye dahil etmeyebilir. Söz konusu videonun dereceye girmesi üzerine talep edilen kaynak doğrulayıcı belge/referansların tesliminin talep edilmesi ve yarışmacı tarafından teslim edilememesi durumunda ise P&G Türkiye, kazanmış olsalar bile dereceye giren kişilerin bu haklarını kaldırabilir ve/veya kazanılan hediyenin bir sonraki yarışmacıya geçmesi konusunda karar verebilir.

22. Yarışmaya katılacak videoların yarışmacılar veya 18 yaşından küçük olmaları halinde veliler/kanuni temsilciler tarafından, katılımcı bilgilerini de içerecek şekilde en geç 5 Mayıs 2019 saat 23:59’a kadar “Banabak” aplikasyonuna yüklenmiş olması gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra sistem kapatılacaktır.

23. Yarışmacıların iletişim ve/veya hesap numarası bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve/veya sair sorunlardan P&G Türkiye sorumlu tutulamaz.

24. P&G Türkiye her zaman, önceden herhangi bir bildirim ve/veya ilan yapmaksızın yarışmayı tek taraflı olarak iptal edebilir, durdurabilir ve/veya yarışmanın koşullarını değiştirebilir. Yarışmanın ertelenmesi, iptali ve/veya koşulların değiştirilmesi halinde P&G Türkiye’ye karşı herhangi bir hak iddia edilemez.

25. Yarışmacıların yarışma öncesinde, sırasında veya sonrasında kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları ve/veya yapacakları paylaşımlardan P&G Türkiye hiçbir surette sorumlu olmayacaktır.

26. Yarışmaya katılan herkes “Banabak” aplikasyonu üzerinde yer alan Gençlik 100 Yaşında Yarışma Şartnamesini ve yukarıda geçen katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

27. Yarışmaya; “Banabak” aplikasyonuna video yükleyerek katılım sağlanacaktır. Farklı kanallardan ulaştırılan videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.

28. P&G Türkiye “Banabak” aplikasyonuna yüklenen videoların orijinallerini yarışma sürecinin herhangi bir zamanında talep edebilir, bu durumda yarışmacılar orijinal videoyu P&G Türkiye’ye kendisine bildirilmesinden itibaren 2 gün içinde göndermekle yükümlüdür. Herhangi bir videonun teslim edilememesi durumunda P&G Türkiye, bu videoyu değerlendirmeye dahil etmeyebilir. Söz konusu videonun dereceye girmesi üzerine talep edilen kaynak doğrulayıcı belge/referansların tesliminin talep edilmesi ve yarışmacı tarafından teslim edilememesi durumunda ise P&G Türkiye, kazanmış olsalar bile dereceye giren kişilerin bu haklarını kaldırabilir ve/veya kazanılan hediyenin bir sonraki yarışmacıya geçmesi konusunda karar verebilir.

29. Yarışmaya katılacak videoların yarışmacılar veya 18 yaşından küçük olmaları halinde veliler/kanuni temsilciler tarafından, katılımcı bilgilerini de içerecek şekilde en geç 5 Mayıs 2019 saat 23:59’a kadar “Banabak” aplikasyonuna yüklenmiş olması gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra sistem kapatılacaktır.

30. Yarışmacıların iletişim ve/veya hesap numarası bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve/veya sair sorunlardan P&G Türkiye sorumlu tutulamaz.

31. P&G Türkiye her zaman, önceden herhangi bir bildirim ve/veya ilan yapmaksızın yarışmayı tek taraflı olarak iptal edebilir, durdurabilir ve/veya yarışmanın koşullarını değiştirebilir. Yarışmanın ertelenmesi, iptali ve/veya koşulların değiştirilmesi halinde P&G Türkiye’ye karşı herhangi bir hak iddia edilemez.

32. Yarışmacıların yarışma öncesinde, sırasında veya sonrasında kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları ve/veya yapacakları paylaşımlardan P&G Türkiye hiçbir surette sorumlu olmayacaktır.

33. Yarışmaya katılan herkes “Banabak” aplikasyonu üzerinde yer alan Gençlik 100 Yaşında Yarışma Şartnamesini ve yukarıda geçen katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ