21.07.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz

Bağışçılar Vakfı 2017-2018 Burs Başvuruları

Bağışçılar Vakfı 2017-2018 Burs Başvuruları

Bağışçılar Vakfı 2017-2018 Burs Başvuruları

Bağışçılar Vakfı 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönenimde Burs Başvuruları Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınmaktadır. Bağışçılar Vakfı Şartı Burs Sisteminde Bağışçıların Burs Ödemelerini Vakfın Takip Ettiği Hayırseverlerle Öğrencilerin Buluştuğu Sistemdir. Şartsız Burslar İse Bağışçıların Hiçbir Koşul Ve Öğrenci Belirtmeden Tamamen Bağışçılar Vakfının Burs Kriterlerine Uyan Öğrencilere Yöneliktir.

İletişim Bilgileri: Mudurnu Yolu 9. Kilometre Bolca Hindi Tesisleri Bolu
Telefon: 0 374 253 48 88
E-Posta: info@bbv.org.tr

Bağışçılar Vakfı 2017-2018 Burs Başvuruları Yeni Eğitim Döneminde Kayıt Yaptıran Öğrencilere Verilecektir. Burs Ekim Ve Haziran Ayları Arasında 9 Ay Süre İle Ödenir.

Burs Başvuru Koşulları
1. T.C. Vatandaşı Olmak.
2. Atatürk İlke Ve Devrimlerine Bağlı Olmak.
3. Bursiyer, Vakfın Ana Amacı Olan “ Daha Güzel Bir Bolu İçin ” Sloganına Gönül Ve Fikir Birliği İçinde Olduğuna Gönülden Söz Vermeli.
4. Bolu İle Bağı Olmalı (Bolu Doğumlu, Anne Veya Babası Bolu Doğumlu, Bolu’ Da İkamet Eden, Bolu’ Da Çalışan, Bolu’da Ortaöğretimini Tamamlamış Kişiler Bolu İle Bağı Var Sayılır.Bolu İlçeleri De Dahil).
5. Vakfımız Bursları, Her Yıl Üniversiteye Yeni Kayıt Yaptıran Lisans Öğrencileri İçin Geçerlidir.
6. Çalışkan Ve Maddi Desteğe Muhtaç Olmalıdır. Malvarlığı Ve Gelir Durumuna Göre Maddi Desteğe İhtiyacı Olmak, Kazanç Getiren Herhangi Bir İşte Çalışmamak Ve Başka Bir Kamu Veya Özel Kurumdan Maaş, Ücret Almamak.
7. Ceza Almaması, Öğrenciye Yakışmayan Davranışlarda Bulunmaması, 2.00 Veya 2.00’nin Üstünde Notla Sınıfını Geçmesi, Her Akademik Yılın Başında Buna Ait Belgelerini Vakfa Ulaştırması Gerekir. Öğrencini Önemli Mazeretlerini Tevsik Etmesi Halinde Not Tutturma Ve Sınıf Geçme Şartı Dikkate Alınmayabilir (Sel Felaketi, Yangın, Trafik Kazası, Anne, Baba Veya Kendisinin Ağır Hastalıkları Gibi Hallerde ).
8. Bursiyer Vakfımızdan Başka Ancak Bir Kurumdan Burs Alabilir, Birden Fazla Almamalıdır.
9. Burs Miktarımız Öğrencinin Başarı Ve Okuduğu Okulun Durumuna Göre Değişiklik Gösterebilir.
10. Burslar Bir Yıllık Olup 9 Ay Üzerinden Tahsis Edilir. İkinci Ve Müteakip Yıllarda Da Devam Edip Etmeyeceği Yönetim Kurulu Kararı İle Belirlenir.
11. Burs Tutarı Öğrencinin Banka Hesabına Her Ayın İkinci Haftasında Yatırılır.
12. Vakıf İle Üniversitelerin İkinci Öğretim, Ekstren, Açık Öğretim, Lisansüstü, Uzaktan Öğretim Lisans Programlarında Okuyanlar Burslarımızdan Yararlanamaz.

Burs Yönetmeliğini Görmek İçin Tıklayın.
Online Burs Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ