26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programları

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programları

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programları

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programları ile Bütçe Ve Zaman Sınırını Yok Eden E-İngilizce Eğitimi. Anadolu Üniversitesi A1,A2 Ve B Seviyelerinde 3 Aylık Sürelerde İnteraktif İngilizce Eğitim İmkanı Sunuyor.

Yüz Yüze Eğitime Zamanı Olmayan Ve Sınırlı Bütçesi Nedeniyle İngilizce Eğitim Giderlerini Karşılayamayan Bireyler İçin Üniversiteden İngilizce Öğrenme İmkanı.

Donanımlı Ve Deneyimli Bir Çalışansınız Fakat Global Dünyanın Sizden İstediği Bir Şey Var: İngilizce Bilginiz.
İlk Okul Öğretmenisiniz. Müfredata Göre, Öğrencilere Temel İngilizce Öğretebilecek Kadar Bilgili Olmak Zorundasınız.
Bunlar İngilizceye İhtiyaç Duyan Bireyler İçin Sadece Bir Kaç Örnek. Öğrenmeyi Seviyorsanız, Kişisel Gelişim Sizin İçin Değerliyse Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programıyla Evinizden Hiç Çıkmadan İstediğiniz Düzeyde Eğitim Alabilirsiniz Hem De Piyasadaki Dil Öğretim Fiyatlarının Onlarca Kat Aşağısında Bir Fiyata.

Anadolu Üniversitesi E-Sertifika Programıyla Perakendecilik, Genel Muhasebe, Tıp Sekreterliği, Yönetici Asistanı, Temel Basın Fotoğrafçılığı, Dış Ticaret Uzmanlığı, İş Yaşamı V Hukuk, Yönetim Ve Organizasyon, Kurumsal İletişim, Temel Düzey Türk İşaret Dili, Sigorta Acente İşletmeciliği, Yerel Yönetimler, Bilgi Sistem Tasarımı, Temel Mutfak Kültürü, Yaşlı Psikolojisi Ve Stres Yönetimi, Türk Halk Edebiyatı, Hakem Eğitimi, Coğrafi Bilgi Sistemleri Ve Benzeri Birçok Alanda E-Eğitim İle Kariyerinize Yön Verebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi, Yaklaşık 3’er Aylık Sürelerle, A1,A2 Ve B Seviyelerinde İngilizce Eğitim Olanağı Sunuyor. Böylece İngilizce’yi Hiç Bilmeyenler İçin De Uzman Olma Yolunda İlerleyenler İçin De Fırsat Sağlanmış Oluyor. Seçeceğiniz Her Bir Seviye İçin 200 TL Ödemeniz Yeterli. Sonrasında Kayıt Oluyorsunuz Ve Adresinize Ders Kitapları Postalanıyor. Cambridge Üniversitesi İşbirliğiyle Yürütülen Projede, Günlük Görüntü Ve Ses İçeren Ödevler De Bulunmakta. Bilgisayarınızdan Web Sitesine Giriş Yaptığınızda Adınıza Tanımlı İnteraktif Testler, Konu Anlatımları, Ses Kayıtları, Küçük Sınavlarla Kendinize Olan Özgüveninizi Yükselterek Çalışma Olanağı Var. İstediğiniz Saatte Yapabileceğiniz Bu Uygulamada En Başarılı Öğrenciler, Ipad Ve İngiltere Seyahatiyle Ödüllendiriliyor. Başarıyı Belirleyen İse Sayfanızdaki Çalışmaları Yapmış Olmak Hepsi Bu. Herhangi Bir Sınavı Geçmeniz Gerekmiyor.
3 Ayın Sonunda, Belirlenen Sınav Yerine Giderek Çok Kısa Sürecek Bir Sınava Girmeniz Yeterli.
Önce Öğrenmeyi Öğrenenler Sıra İngilizce’de Diyenler İçin İdeal.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ