<style>.lazy{display:none}</style>Akşehir Manzaraları Fotoğraf Yarışması Başvuru Koşulları
01.12.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Akşehir Manzaraları Fotoğraf Yarışması

Akşehir Manzaraları Fotoğraf Yarışması

Akşehir Manzaraları Fotoğraf Yarışması

Akşehir Belediyesi Ve (AKFAD) Akşehir Fotoğraf Amatörleri Derneği Akşehir Manzaraları Fotoğraf Yarışması Düzenliyor.

Yarışma Ödülleri
Dereceye Giren İlk 5 Kişiye Bisiklet

Yarışmaya Katılım Koşulları

• Yarışma; organizasyon komitesi ve jüri üyeleri ile bunların birinci derece yakınları dışında amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlere açıktır.

• Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Ads

• Fotoğraflar twitter.com/aksehir_bld adresinde yayınlanacak olan yarışma paylaşımının yorum kısmına gönderecektir.

• Katılımcı yarışmaya en çok 1 (bir) adet Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğrafla katılabilir.

• Fotoğraflarda kadraj, renk doygunluğu, keskinlik, toz alma ve kontrast düzeltmesi gibi kabul edilebilecek müdahaleler dışında hiçbir manipülasyon/başkalaştırma/oynama ve fotoğraf üzerinde yazı, imza v.s. kabul edilmeyecektir.

• Katılımcı, yarışma için yüklediği fotoğrafların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranış kural ihlali sayılır.

• Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görünebilecek insanların, fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın internette ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya aittir.

• Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

• Fotoğraflar sahiplerinin isimleri belirtilmek kaydı ile Akşehir Belediyesi tarafından haber, reklam amaçlı ve sosyal sorumluluk projelerinde fotoğrafçının ismi belirtilerek kullanılabilecek ve ayrıca bir telif ücreti ödenmeyecektir. Akşehir Belediyesi fotoğrafları sergileme, yayınlarında, basılı evrakında, dokümanlarında (takvim, ajanda, posta kartı, katalog, web sayfası, elektronik iletişim ve kayıt ortamları vs) ve diğer platformlarda tanıtım amaçlı olarak serbestçe kullanılabilecektir. Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserlerinin yukarıdaki şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini veya bu izin/muvafakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Akşehir Belediyesi; eserler için katılımcının yukarda verdiği izin/muvafakatname karşılığında ayrıca telif hakkı bedeli ödemeyecektir. Eserlerin kullanım hakkı eser sahibi ile Akşehir Belediyesi’nin olacaktır.

• Yarışma sonucu Akşehir Belediyesi’nin http://www.aksehir.bel.tr adresinden, Akşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

• Ödül alanların ödülleri adreslerine gönderilecektir.

• Bu şartname, yarışmacının yarışma fotoğraflarını göndermesiyle yürürlüğe girer. Katılımla birlikte yarışmacılar bu şartname hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Yarışmacıların bu şartname hükümlerine sonradan itiraz hakkı yoktur.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 5 Temmuz 2020. Yarışma Sonuçları 7 Temmuz 2020 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ