<style>.lazy{display:none}</style>
21.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo Tasarım Yarışması

Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo Tasarım Yarışması

Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo Tasarım Yarışması

Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Logo Tasarım Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Seçici Kurul Üyeleri Ve Birinci Derece Yakınları Dışında Tüm Amatör Ve Profesyonel Herkes Katılabilir.

Yarışma Konusu Ve Amacı
Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Kimliğini Ve Marka Değerini Ön Plana Çıkaracak, Ulusal Ve Uluslararası Alanda Temsil Edecek Logonun Özgün Tasarımı Yarışmasıdır.

Yarışma Ödülü
Birincilik Ödülü 5 Bin Türk Lirası

Katılım Koşulları

a. Yarışma seçici kurul üyeleri ve birinci derecedeki yakınları dışında amatör-profesyonel tüm sanatçıların, öğrencilerin, kamu kurumlarının ve özel kuruluşların katılımına açıktır.

Ads

b. Adaylar en fazla iki adet çalışma ile katılabilir. Birden fazla kişinin ortak bir çalışma ile yarışmaya katılması durumunda ise, tasarım sahiplerinden her birinin tüm hakları saklı olmak üzere, yalnızca birinin temsilci olarak belirlenmesi gerekmektedir.

c. Yarışmaya sunulan tasarımların özgün olması, daha önce başka yarışmalara katılmamış, başka hiçbir yerde ve hiçbir gerekçe ile yayımlanmamış olması, ayrıca diğer kurum ve kuruluş logolarını çağrıştırmaması gerekmektedir.

d. Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Gönderim Koşulları

a. Katılım sadece elektronik ortamda olacaktır. Görsel yüksek çözünürlükte (en az 300 dpi CMYK jpeg formatındaki) hazırlanmış olmalı, öz geçmiş bilgileriyle (adı-soyadı, mesleği, e-posta adresi, posta adresi, yaşadığı il, telefon numarası) birlikte 10 cümleyi geçmeyecek bir logo hikayesi gönderilmelidir.

b. Her bir logo tasarım çalışması, A4 kâğıt ölçülerinde çalışma alanın üst orta kısımda 15×15 cm alanda ve en uzun kenarı 15 cm’yi geçmeyecek şekilde renkli olarak yerleştirilecektir. Ayrıca bu uygulamaların alt bölümünde logo tasarımının %20’ye küçültülmüş siyah beyaz örneği de bulunmalıdır.

c. Eserler sadece tiplogo@aksaray.edu.tr adresine gönderilecektir.

Kullanım Koşulları Ve Hakları

a. Katılımcı, dereceye giren ve/veya Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından kullanılması kararlaştırılan eserinin, Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne süresiz olarak tam kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuatlar gereğince yarışmaya gönderdiği eserinin çoğaltma, işlenme, yayma, temsil, faydalanma vb. umuma arz ile ilgili bilumum haklar için federasyona tam lisans/yetki verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

b. Ödül kazanan eser; Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni temsil edecek her türlü basılı materyal ve sayısal ortamda, medya ve reklam çalışmaları ile promosyon ürünleri, kırtasiye malzemeleri, antetli kâğıt, faks, pankart ve benzeri ortam, reklam/tanıtım filmleri ve her türlü faaliyetlerde kullanılıp çoğaltılabilecektir. Bu bağlamda, katılımcı, ödül dışında herhangi bir telif hakkı talep edemeyecektir.

c. Katılım formunu imzalayan yarışmacılar, bu şartnamenin tüm koşullarını, yarışma şartlarını, Seçici Kurul ve Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi kararlarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.

d. Yarışmaya katılan eserlerin, intihal (çalıntı) veya suç unsuru içermesi vb. durumlarda hukuki ve cezai sorumluluk eser sahiplerine aittir.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 29 Kasım 2019. Yarışma Sonuçları 20 Aralık 2019 Tarihinde Açıklanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ