<style>.lazy{display:none}</style>
17.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ahlat İçin Benim Fikrim Proje Yarışması

Ahlat İçin Benim Fikrim Proje Yarışması

Ahlat İçin Benim Fikrim Proje Yarışması

Ahlat Kültür Ve Eğitim Vakfı Anadolu’nun Kapısı Ahlat İçin Benim Fikrim Proje Yarışması Düzenliyor. Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından “Anadolu’nun Kapısı AHLAT için Benim Fikrim” Proje Önerisi Yarışması Tek Aşamalı, Her Yaştan Katılımcıya Açık Bir Proje Yarışmasıdır.

Yarışma Amacı
Memleketimiz Ahlat için Kültür ve Eğitim alanlarında olmak üzere çözümler üretmek ve bu konuda yaratıcı fikirler geliştirmektir.

Gerçekleştirilmesini önerdiğiniz çalışmalarla ilgili sunacağınız proje fikirleri içerisinden belirlenecek olanların; Kamu kurum ve kuruluşları ile diğer kuruluş ve kişilerden sağlanacak fon imkanları değerlendirilerek gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.
Bu yarışma sonucunda seçilecek proje önerileri bütçe imkanları çerçevesinde hayata geçirilecektir.

Yarışma Organizasyonu
Bu yarışma AKEV tarafından organize edilip yürütülmektedir.
Yarışma Başvuru Koşulları:

– Yarışmaya Katılım Ücretsizdir.

Ads

– Yarışmaya her yaştan katılımcı katılabilir.

– Yarışmaya katılım bireysel olarak gerçekleştirilecektir.

– Yarışmaya bir kişi, en fazla bir ( 1 ) fikir çalışması ile başvuru yapabilir.

– Yarışmaya; Yarışma Jüri Üyeleri ve bunların birinci dereceden akrabaları katılamaz.

– Yarışmaya katılan tüm fikir projelerinin telif hakkı AKEV’e aittir.

– Yarışmaya katılan tüm fikir projelerinin sergilenmesi yada AKEV tarafından kullanılması hakkı saklıdır.

– Başvuru yapılan fikir projeleri özgün olmalıdır.

– Proje fikirlerinin özgün olmaması halinde fikir projesi yarışma dışı bırakılacaktır.

– Yarışmada başvuran kişiler şartnamede yer alan koşulların tamamını kabul etmiş sayılmaktadır.

– Düzenleme Kurulu Yarışma Şartnamesinde gerekli gördüğü durumda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Proje önerileri arasından seçilecek en fazla beş proje fikri için her birine 2000 TL olmak üzere Toplamda 10.000. TL ödül verilecektir.

“Anadolu’nun Kapısı AHLAT için Benim Fikrim” PROJE ÖNERİSİ ŞARTNAMESİ

1. Yarışmanın amacı Ahlat ile ilgili Kültür ve Eğitim alanında proje fikirleri geliştirmeye ve gerçekleştirmeye katkıda bulunmak ve bu sürece bütün hemşerilerimizin ve Ahlat sevdalılarının katılımını teşvik etmektir.

2. Proje önerileri Ahlat ile ilgili Kültürel ve Eğitim alanındaki faaliyetleri kapsamalıdır. Bu faaliyetler öncelikle Ahlat’ta uygulanacak nitelikte olmakla beraber Ahlat ile ilgili Türkiye genelinde uygulanacak faaliyetler de olabilir.

3. Proje fikirleri Kamu kurum ve kuruluşları görev ve sorumlulukları kapsamında bulunan faaliyetleri içermemelidir. ( Altyapı, bina yapımı, istihdam vb.)

4. Proje fikri önerileri ile ilgili her türlü yasal yükümlülük başvuru sahibine aittir. Ancak başvurusu kabul edilen bütün proje önerilerinin (uygulansın ya da uygulanmasın) fikri hakları Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı’n aittir, Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı bu proje önerilerini gerçekleştirip gerçekleştirmemekte serbesttir. Bu çerçevede AKEV maddi ya da maddi olmayan herhangi bir yükümlülük taşımaz. Bir proje fikrinin aynısını veya benzerinin başka kişi kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi halinde Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı herhangi bir yükümlülük altına girmez.

5. Yarışma Türkiye’nin her yerinden başvuruya açıktır.

6. Başvuru esas olarak herkese açıktır ancak kanuni vasi olması durumunda proje fikrinin sahibinin kim olduğu belirtilerek başvurunun kanuni vasi tarafından yapılması gereklidir.

7. Proje fikri başvuruları belirtilen formata uygun hazırlanmalıdır.

8. Proje önerisinin için bir rumuz ve başlık belirtilmesi; ayrıca proje önerisi ile gerçekleştirilmesi hedeflenen faaliyetler ile ulaşılması düşünülen sonuçların açık ve anlaşılır bir şekilde özet olarak belirtilmesi gerekmektedir. (bir A4 kâğıdını aşmayacak şekilde ) Bu açıklamaların bulunmadığı başvurular geçersiz sayılacaktır.
Online Başvuru Adresi: https://forms.gle/VhctLapmWdrVNWQN9

9. Başvuruların değerlendirilmesi ve ödül kazanmaya hak kazanan proje önerilerinin belirlenmesi işlemleri AKEV tarafından oluşturulacak komisyon tarafından yürütülecektir.

10. Başvurular arasından seçilecek beş adet proje önerisi için ödül verilecektir. (Her bir proje için 2000 TL) Aynı kişi tarafından yapılan birden fazla başvurunun ödüle layık görülmesi halinde söz konusu başvuru sahibine sadece bir ödül bedeli verilecektir. Aynı içeriğe sahip ve birden fazla kişi tarafından yapılan başvurularda söz konusu proje önerilerinin ödüle layık görülmesi halinde ödül o proje başvuru sahipleri arasında eşit olarak paylaştırılacaktır. Komisyon; yapılacak değerlendirmede beş proje önerisini aşmamak kaydı ile ödüle hak kazanan başvuru sayısını belirlemekte serbesttir.

Başvuru Başlangıç Tarihi: 22.02.2021
Başvuru Bitiş Tarihi: 22.03.2021
Başvuru süresi : 30 gün
Başvuru adresi : www.ahlatvakfi.org.tr internet adresinden elektronik olarak yapılacaktır.
Bilgi için:
info@ahlatvakfi.org.tr
Telefon: 0312 232 49 13

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ