<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ahbap Constructor University Depremzede Bursu Başvuruları

Ahbap Constructor University Depremzede Bursu Başvuruları

Ahbap Constructor University Depremzede Bursu Başvurusu

Ahbap Constructor University Depremzede Bursu Başvuruları Nasıl Yapılacak, Ahbap Derneği Deprem Bölgesi Burs Başvuru Koşulları.

Ahbap Derneği Deprem Felaketinden Etkilenen Lisans Veya Yüksek Lisans Seviyesindeki 100 Öğrenciye Almanya’da Constructor Üniversitesi İş Birliğiyle Ücretsiz Eğitim Desteği Verecek.

TAMEV Burs Başvuruları İçin Tıklayın.

Başvuru Nasıl Yapılır
Burs Başvurusu Derneğin Resmi İnternet Sitesinde Üyelik Oluşturup Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınır.

Başvuru Koşulları
Ahbap Derneği olarak, Almanya’nın Bremen şehrindeki Constructor University ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği çerçevesinde, Kahramanmaraş depreminin etkilerinden mağdur olmuş ve belirli akademik disiplinlerde eğitim gören 100 lisans ve yüksek lisans öğrencisine öğrenim fırsatı sağlanacaktır.

Ads

Bu iş birliği çerçevesinde seçilecek olan 100 öğrenciden 10’u, Almanya’da yerleşik Constructor University’nin fiziki altyapısından yararlanarak eğitim alacaklardır. Geriye kalan 90 öğrenci ise, çevrim içi eğitim platformları üzerinden nitelikli eğitim imkanlarına erişim sağlayacaklardır.

Kampüste eğitim almaya hak kazanan öğrenciler, Ahbap Derneği tarafından temin edilen anlaşmalı öğrenci yurdunda 1 yıl süresince ücretsiz konaklama hizmetinden faydalanacaklardır. Constructor University, belirlenen programlar dahilinde 2 veya 3 yıllık süreçler için herhangi bir ücret talep etmeyecek, bu sayede öğrencilere ekonomik bir avantaj sağlanacaktır.

Ancak, başvuru sahiplerinin seyahat, vize, kişisel harcamalar, Smesterticket ve sağlık sigortası gibi diğer mali yükümlülükleri, kendilerine ait olacaktır. Bu noktada, öğrencilere gerekli rehberlik ve destek sağlanacak olup, her türlü soruları için iletişim kanallarımız açık tutulacaktır.

Tüm Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Başvuru Tarihleri
2023-2024 Dönemi Burs Son Başvuru Tarihi 24 Kasım 2023.

Detaylı bilgi için Constructor University web sitesini inceleyebilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ