25.01.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

AEV Afyon Eğitim Vakfı Bursu Başvurusu

AEV Afyon Eğitim Vakfı Bursu Başvurusu

AEV Afyon Eğitim Vakfı Bursu Başvuruları

AEV Afyon Eğitim Vakfı Bursu Vakfın Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Online Olarak Alınacak. Vakıf Afyonkarahisar Nüfusuna Kayıtlı Veya Afyonkarahisar Doğumlu Ön Lisans Ve Lisans Öğrenimi Gören Öğrencilerine Burs Vermektedir. Burs Süresi 9 Aydır. Burs Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenir.

2020-2021 Eğitim Yılında Burs Alan Ve Öğrenime Devam Eden Bursiyerlerimizin 29 Ağustos 2021 Tarihine Kadar Transkrip Belgelerini afyonegitimvakfi@hotmail.com Adresinden Ulaştırmaları Gerekmektedir, Aksi Takdirde Bursları Kesilecektir.

Bursiyer Olmak Üzere Sıralamaya Giren Bursiyerlerimizden İstenen Belgeler E-Postalarına Gönderilmektedir. Belirtilen Tarihe Kadar Belgelerini Teslim Edenler Bursiyer Olmaya Hak Kazanırlar.

Belgesini Teslim Etmeyenler İle Burs Müracaatlarındaki Beyanları İle İlgili Belge Getiremeyenlerin Yerine Sıradaki Başvuruların Belgeleri İstenir.

Burs İçin Müracaat Edenlerin Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Haricinde Burs Almamaları Gerekmektedir. Başka Bir Vakıf Veya Dernekten Burs Aldığı Tespit Edilenlerin Bursları Kesilir Ve Daha Önce Ödenmiş Burs Miktarı Yasal Olarak Kendilerinden Tahsil Edilir.

Sponsorlu

Afyon Eğitim Vakfı Bursiyerleri, Her Yıl Transkriptlerini Elden Teslim Ederler Ve Zayıf Dersleri Olmadığı Sürece Mezuniyetlerine Kadar Bursları Devam Eder.

Afyon Eğitim Vakfı İhtiyaç Sahibi Yükseköğrenim Öğrencilerine Karşılıksız Burs Vermektedir. Burs Yılda 9 Ay Süre İle Verilmektedir.

Burs Veren Diğer Vakıflar İçin Tıklayın.

Adres: Dörtyol Mahallesi 2078 Sokak No: 11 Ayfon Ticaret Ve Sanayi Odası A Blok 3. Kat Afyonkarahisar
Telefon Numarası: 0 272 213 60 36
E-Posta: bilgi@afyonegitimvakfi.org
Bursiyer Değerlendirme Kriterleri İçin Tıklayın.

Son Başvuru Tarihi 15 Eylül 2020.

Online Burs Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Keziban dedi ki:

    Bence iyi oldu

BİR YORUM YAZ