01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Adidas İlham İstanbul Tişört Tasarım Yarışması

Adidas İlham İstanbul Tişört Tasarım Yarışması

Adidas İlham İstanbul Tişört Tasarım Yarışması

Adidas İlham İstanbul Tişört Tasarım Yarışması Düzenliyor.

Yarışma Ödülleri
Dereceye Giren 5 Tasarım

Adidas Türkiye Tarafından Üretilecek, Dünyanın En Prestijli Mağazalarından Olan Adidas İstiklal Mağazasının Vitrininde Sergilenerek Satışa Sunulacak. Artı MacBook Air Kazanacak.

Yarışma Konusu
adidas Design Call İstanbul, adidas ve Mercado’nun birlikte hayata geçirdiği İstanbul temalı bir tişört tasarım yarışmasıdır. İlhamını İstanbul’dan alan tasarımcı ve sanatçıların yarışacağı adidas Design Call İstanbul, tüm tasarım disiplinlerine açıktır. Dereceye giren 5 tasarım, adidas Türkiye tarafından üretilecek ve dünyada en yüksek prestije sahip mağazalardan biri olan adidas İstiklal mağazasının vitrinlerinde sergilenerek satışa sunulacak. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen tüm tasarımcı ve sanatçıları yarışmamıza bekliyoruz.

Katılım Koşulları
• Yarışmaya sadece bireysel başvuru yapılabilir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

• Bir tasarımcı en fazla 3 (üç) adet çalışma ile katılabilir.

• Yarışmaya katılan tasarım bu yarışma için üretilmiş olmalıdır. Yayımlanmış kişisel çalışmalar bu yarışma kapsamında değerlendirilmez.

• Tasarımlar, web sitesinde yer alan şablon tişört üzerine çalışılacak ve dijital olarak teslim edilecektir. İllüstrasyon çalışmalarında renk ve teknik kullanımında herhangi bir sınırlama yoktur. Çalışmalar JPEG, PNG veya JPG formatında olmalıdır ve dosya boyutları 15MB’tan düşük olmalıdır.

• İmajlar kısa kenarı en az 2000 piksel olacak şekilde yüklenmelidir.

• Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar. Kopya olduğu anlaşılan eserler jüri tarafından değerlendirilmeye alınmayacaktır.

• Jüri, eserleri; tema (İstanbul ilhamı), özgünlük ve yaratıcılık kriterleri üzerinden değerlendirecektir.

• Yarışmanın sonucunda seçici kurulun ödüle layık göreceği tasarımların bu yarışmadan önce ya da bu yarışma ile eş zamanlı başka bir yarışmaya katıldığı; yarışma sonucunun ilan tarihinden önce yayınlandığı veya eserin başkasına ait olduğunun tespiti halinde, verilen ödül iptal edilecek ve yarışma için yapılmış tüm giderler ilgiliden alınacaktır. Eğer kişiye ödülü verilmiş ise ödülü derhal iade etmesi gerekecektir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılar bakımından, hiçbir talep hakkı doğurmaz.

• Kazanan 5 (beş) tasarım bir sıralama yapılmaksızın açıklanacaktır. Kazanan 5 tasarımın sahipleri belirtilen ödüllerden faydalanacaktır.

• Yarışma, adidas ve Mercado kurumları çalışanları ve yakınlarının başvurularına açık değildir. Dereceye girmeleri durumunda ödülden faydalanamazlar.

• Yarışmaya gönderilen tasarımlar içinde jüri tarafından “ödüle değer” tasarım bulunamaması halinde daha az sayıda kazanan tasarım seçilebilir.

• adidas ve Mercado, yarışmayla ilgili değişiklik yapma veya yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yarışma Takvimi
Son Başvuru Tarihi 30 Mayıs 2022
Kazanların Açıklanması 10 Haziran 2022

Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ