<style>.lazy{display:none}</style>ABD Büyükelçiliği İnstagram Bilgi Yarışması Başvuruları
22.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

ABD Büyükelçiliği İnstagram Bilgi Yarışması

ABD Büyükelçiliği İnstagram Bilgi Yarışması

ABD Büyükelçiliği İnstagram Bilgi Yarışması

ABD Büyükelçiliği İnstagram Bilgi Yarışması Son Başvuru Tarihi 31 Mart 2019. Yarışma Sonuçları 5 Nisan 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma Ödülleri
Üç Kişiye İçinde Çeşitli Armağanların Bulunduğu ABD Logolu Çanta

ABD’deki kadın haklarının tarihçesi hakkında neler biliyorunuz? ABD Ankara Büyükelçiliği’nden içinde çeşitli armağanların bulunduğu ABD Büyükelçiliği logolu bir çanta kazanabilirsiniz!

Yarışmaya Nasıl Katılım Sağlayabilirsiniz
31 Mart 2019’ a kadar her hafta Büyükelçiliğin Instagram hesabı olan @abdbuyukelciligi’nde ABD’de kadın haklarının tarihçesine ilişkin bir yarışma sorusu göreceksiniz. Yarışmaya katılmak sağlamak için soruya vereceğiniz cevabı yorum bölümünü de doldurarak gönderiniz ve üç (3) arkadaşınızı etiketleyiniz. Kazanma şansınızı artırmak için Mart ayı boyunca sorulacak dört soruya da cevap veriniz.

Soruya geçerli cevap vermek için:
• Sorulan soruyu doğru şekilde cevaplayın
• İki ya da daha fazla sayıda arkadaşınızı etiketleyin.

Ads

Bir kişi her soruya sadece tek bir cevap verebilir. Aynı soruya birden fazla cevap verenlerin cevapları geçersiz sayılacaktır.
Rastgele üç kazanan tespit edilip kazananlar 5 Nisan tarihinde açıklanacaktır. Kazananlara, içinde çeşitli armağanların bulunduğu ABD Büyükelçiliği logolu bir çanta hediye edilecektir.

Yarışmaya katılan kişiler, bu Resmi Yarışma Kuralları’nı kabul etmiş sayılır. Yarışmacılara, yarışmaya katıldıklarında Instagram’ın Hizmet Kullanım Şartları’nı ve Intagram’la ilgili tüm anlaşmaları kabul ettikleri hatırlatılır.

Yarışmaya Katılmaya Elverişli Olma
Yarışmaya katılanların, yarışmaya katılım sağladıkları tarihte en az 13 yaşında olmaları gerekir. Yarışmacılar Türkiye’de yerleşik olmalıdır; ABD vatandaşları veya yasal olarak kalıcı oturma izni sahibi kişiler yarışmaya katılım sağlayamaz.

Armağanlar

Rastgele seçilecek olan kazanan üç kişi, 5 Nisan 2019 Cuma günü Büyükelçiliğin instagram hesabı olan @abdbuyukelciligi’nde duyurulacaktır. Hediye çekilişi, 5 Nisan Cuma günü saat 15.30’da canlı yapılacak, kazananların her birine içinde çeşitli armağanların bulunduğu ABD Büyükelçiliği logolu bir çanta hediye edilecektir.

Detaylar İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ