22.01.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

2019 Liseler Arası Müzik Yarışması

2019 Liseler Arası Müzik Yarışması

2019 Liseler Arası Müzik Yarışması

End Productions 2019 Liseler Arası Müzik Yarışması Başvuruları İstanbul İlindeki Okullar İçin 2-3 Mart 2019 Saat 11:00 – 18:00 End Productions Ofisi, Ankara İl Sınırı İçindeki Okullar İçin 9 Mart 2019 Saat 11:00 – 18:00 Meb Şura Salonu, İzmir İl Sınırındaki Okullar İçin 16 Mart 2019 Saat 11:00 – 18:00 İzmir Arena Yapılacak.

Elemelerin Yapılacağı Merkezler Dışından Katılacak Olan Okullar, Başvurularını En Geç Aşağıdaki Tarihlerde, End Productions Ofisinde Olacak Şekilde Eksiksiz Olarak Kargo İle İletecekler.
Okulların Bağlı Bulundukları Eleme Merkezleri Yarışma Şartnamesindeki Ek-2’de Belirtilmiştir.

İstanbul’da Yarışacak (İstanbul Dışındaki) İller 1 Mart 2019.

Ankara’da Yarışacak (Ankara Dışındaki) İller 8 Mart 2019.

İzmir’de Yarışacak (İzmir Dışındaki) İller 15 Mart 2019.

Sponsorlu Bağlantılar

Adres: End Productions Fenerbahçe Mahallesi, Cemil Topuzlu Caddesi, İş Bankası Blokları A/3 Kadıköy İstanbul (Pk 34726)

Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Tüm Lise Öğrencileri Katılabilir.

Yirmi İkincisi Düzenlenecek Olan 2019 Liseler Arası Müzik Yarışması Liseli Gençlerin Çok Sesli Müzik Bilincinin Gelişmesini, Yaygınlaşmasını Sağlamak, Okullarda Sürdürülen Müzik Çalışmalarını Desteklemek, Gençler Arasında Sevgi Ve Dostluk Bağlarını Güçlendirmek Hedefiyle Düzenlenmektedir.

Yarışmaya Türkiye Cumhuriyeti Ve KKTC Sınırları İçinde Yer Alan Tüm Orta Öğretim Okulları Katılabilir.

Her Okul Yarışmaya 1 Ekip İle Yarışacaktır. Eleman Eksikliği Nedeniyle Sorun Yaşanması Halinde, Yarışmada En Fazla 2 Yada 3 Farklı Lise, Tek Bir Ekiple Ve Tek Bir Şarkıyla Ortak Temsil Edilebilir.
Bu Tip Ortak Katılımlarda Tüm Lise Yönetimlerinin Ayrı Ayrı Onayı Gerekmektedir. Performans Sırasında Tüm Liselerin Adı Anons Edilecek Ve Ödül Kazanma Durumunda, Nakit Ödül Yarışmacı Öğrenciler Arasında Paylaştırılırken, Her Liseye Plaketleri Ayrı Ayrı Verilecek.

Yarışmacılar Adına Katıldıkları Okulun Öğrencisi Olmak Zorundadır. Kayıtlı Olduğu Okulda Dil Sınıf (Veya Benzeri) Açılmadığı İçin Başka Okula Devam Eden Öğrenciler, Devam Ettikleri Okulun Ekibinde Yer Alabilir.

Eserler Çok Sesli Müzik Anlayışının Işığı Altında Hazırlanacaktır. Ülkemizde Ve Dünyada Geçerli, Çok Sesli Olmak Kaydı İle Tüm Müzik Türleri (Rock, Pop, Türk Müziği, Jazz, Soul, Halk Müziği, R&B, Chil Out, Metal, Funky Vs.) Yarışmada Yer Alabilir.

Seçilecek Şarkının, Bilinen Bir Grubun Yada Sanatçının Daha Önce Yayınlanmış, Popüler Bir Şarkısı Olması Gerekmektedir. Şarkı Yerli Yada Yabancı Olabilir.

Her Eser İçin Sahnede Seslendirme Süresi En Fazla 4 Dakika Olması Önerilmektedir. Bu Sürenin Üstüne Çıkan Performanslardan 100 Puan Üstünden Yapılan Seçici Kurul Değerlendirmesinde, 15 Puan Düşülecektir.

Topluluklar 3 Kişiden Az Ve 8 Kişiden Çok Olmayacaktır.

Yarışma Resmi Sitesi: www.liselerarasimuzikyarismasi.com

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ