01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 Turizm Olimpiyatları Yarışmaları

2018 Turizm Olimpiyatları Yarışmaları

2018 Turizm Olimpiyatları Yarışmaları

Havva Aslanoba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 2018 Turizm Olimpiyatları Yarışmaları Son Başvuru Tarihi 30 Mart 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Konusu: Yöresel Ana Yemek (Kırmızı Et) – Yöresel İçecek
Yarışma Tarihi: 17 Nisan 2018
Yarışmaya İlk Başvuru Yapan 20 Okul Katılacak. Yarışmaya Her Okul Sadece 1 Ekip İle Katılabilir. Ekipler Bir Öğrenciden Oluşacak. Yarışmaya Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Bulunan Mesleki Ve Teknik Anadolu Liseleri Katılabilir.

Yarışma Başvuruları 1 Mart 2018 İle 30 Mart 2018 Tarihleri Arasında havvaaslanobamtal.meb.k12.tr Adresindeki Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılacak.
Yarışma Sonuçları Ve Ödül Töreni 17 Nisan 2018 Tarihinde Yapılacak.
Yarışma Ekipleri Kullanacakları Tüm Malzemeleri Yanlarında Getirmek Zorundadır. Yarışmacılar Hazırlayacakları Yemeğin Standart Reçetesini Yarışmadan Önce Jüriye Sunmalı Ve Yemekler 2 Porsiyon Olarak Hazırlanmalıdır. Yarışma Süresi 60 Dakikadır, 20 Dakika Ön Hazırlık Süresi Verilir.

Yarışma Ödülleri:Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilere Madalya, Okullar Plaket İle Ödüllendirilecek. Yarışmaya Katılan Tüm Öğrenciler Ve Okullarına Katılım Sertifikası Verilecek.

İletişim Bilgileri:
Havva Aslanoba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Odunluk Mahallesi 714. Sokak No: 8 Nilüfer Bursa
Telefon Numarası: 0 224 453 48 40
4. Turizm Olimpiyatlarında Ayrıca Yöresel Tatlı Yapımı, Yaratıcı Yatak Yapımı, Rezervasyonsuz Konukların Giriş İşlemleri, Turizm Konulu Afiş Yarışması Yapılacaktır. Tüm Yarışmalar Hakkında Detaylı Bilgiler İçin Yarışma Şartnamesini İndirin.

Yarışma Şartnamesi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ