07.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

SEDEP Afiş Ve Slogan Yarışması

SEDEP Afiş Ve Slogan Yarışması

2018 SEDEP Afiş Ve Slogan Yarışması

2018 SEDEP Afiş Ve Slogan Yarışması Son Başvuru Tarihi 20 Nisan 2018. Selçuklu Belediyesi, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Necmettin Erbakan Üniversitesi Afiş Ve Slogan Yarışması Sonuçları 4 Mayıs 2018 Tarihinde Açıklanacak. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Tüm Ortaokulların 7. Sınıf Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Konusu: Selçuklu Değerler Eğitimi Programında İşlenen Sekiz Değer. (Sorumluluk, Özdenetim, Sevgi, Dürüstlük, Adalet, Saygı, Yardımseverlik Ve Sabır)

Yarışmaya Katılmak İsteyen Öğrenciler, Danışman Öğretmenleri Rehberliğinde Selçuklu Değerler Eğitiminde İşlenen Sekiz Değerlerden Biri Yada Bir Kaçını Anlatan Afiş Ve Slogan Hazırlayacaktır.

Her Öğrenci En Fazla 1 Afiş Ve Slogan İle Yarışmaya Katılabilir.

Öğrenciler Hazırladıkları Eserleri Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nişantaş Mahallesi Kemerli Caddesi Şahinağa Sokak Selçuklu Kaymakamlığı Kat: 3 Selçuklu Konya Adresine Posta Yoluyla Gönderecek Yada Elden Teslim Edecektir. 20 Nisan 2018 Tarihinden Sonra Ulaşan Eserler Değerlendirmeye Alınmaz.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Eserler Rulo Yapılmadan Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ulaştırılmalıdır. Rulo Yapılmış Halde Getirilen Eserler Teslim Alınsa Bile Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

Katılım Bireyseldir Ve Her Katılımcı Sadece Bir Eser İle Katılabilir.

Afişler 35x50cm Boyutlarında Çalışılacaktır.

Afiş Çalışmalarında Renk Ve Teknik Kullanımında Her Hangi Bir Sınırlama Yoktur. Afişler Bilgisayar Ortamında Tasarlanıp Basılabileceği Gibi, Doğrudan Kağıt Yada Bez Gibi Bir Materyal Üzerine De Yapılabilir. Ancak Bilgisayar Ortamında Tasarlanan Eserlerde, Dört Renkli Baskı Teknolojisi İle Elde Edilebilen Renklerin Dışına Çıkılmamalıdır.

Bilgisayar Ortamında Hazırlanan Eserlerin Tasarım Dosyaları İstenebilir.

Eserlerin Arka Yüzüne Ek-1’de Verilen Form Yapıştırılacaktır. Eserin Ön Yüzüne Kesinlikle Hiçbir Yazı Yazılmayacaktır. Bu Forma Yazılan Bilgiler Silinmeyecek Bir Kalemle Ve Okunaklı Yazılmalıdır. Bilgileri Eksik Olan Eserler Doğrudan Elenecektir.

Yarışma Ödülleri:
İlk 10’a Giren Öğrencilere 26 Jant Bisiklet (Birer Adet)
İlk 3’e Giren Öğrencilerin Danışman Öğretmenlerine 26 Jant Bisiklet (Birer Adet, İlk 3 İçinde Öğretmenin Birden Fazla Öğrencisi Bulunması Durumunda Sadece 1 Ödül Verilir)
Birinci Olan Öğrencinin Okuluna Bir Adet Diz Üstü Bilgisayar.

Bisikletin Özellikleri: 26 Jant, Double Jant, Ön Arka Disk Fren, Amortisörlü, 21 Vitesli Özel Bir Bisiklet.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ