28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kısakes Kısa Film Yarışması

Kısakes Kısa Film Yarışması

2018 Kısakes Kısa Film Yarışması

2018 Kısakes Kısa Film Yarışması İçin Son Başvuru Tarihi 15 Şubat 2018. 2018 Kısakes Kısa Film Yarışması Başvuruları Online Olarak Başvuru Formunun Doldurulmasından Sonra 15 Şubat 2018 Tarihine Kadar Filmini kklisevizyon@gmail.com Adresine Göndermelidir. Kısakes Lisevizyon Ödüllü Yarışmaya Türkiye Sınırları İçerisindeki Tüm Liselerdeki Eğitim Gören 1999 İle 2004 Yılları Arasında Doğmuş Olan Lise Öğrencileri Katılabilir.

2018 Kısakes Kısa Film Yarışması Duyurusu

Yarışmaya T.C. Sınırları Dahilindeki Liselerden Birinde Öğrenim Gören, 1999-2004 Yılları Arasında Doğmuş Senaryo Yazarı Ve Yönetmen Adayı Tüm Lise Öğrencileri Katılabilir.
*Adaylar Yarışma Serisine Katılabilmek İçin;
*Sitenin İçerisinde Lisevizyon Bölümünde Yer Alan “Başvur” Bölümündeki Formu Eksiksiz Doldurmak Ve Filmini 15 Şubat 2018 Tarihine Kadar kklisevizyon@gmail.com Adresine Göndermekle Yükümlüdür. (Film 2 GB Boyutundan Az İse Wetransfer Fazla İse Dropbox Veya Myairbridge İle Yollanması Gerekir. Belirtilen Şekillerde Yollanmayan Filmler Kabul Edilmeyecektir.)
*Filmler Yabancı Dillerde Çekilebilir. Bu Durumda Türkçe Altyazı Eklenmesi Zorunludur. Filmin Dili Türkçe İse, İngilizce Altyazılı Halinin Yollanması Veya İngilizce Altyazının .Srt Dosyası Yollanması İstenebilir.
*Süresi, Jenerik Hariç 10 (On) Dakikayı Geçmeyen Filmler Başvuruda Bulunabilir. Jenerik Uzunluğu Maksimum 1:30 Dakika Olmalıdır.
*Yarışmaya Başvuracak Filmler İçin Konu Sınırlaması Yoktur.
*Kısakes Bünyesinde Gönüllü Olarak Çalışanlar Yarışmaya Katılamaz.
*Filmde Kullanılan Hayvanlar Zarar Görmemelidir.
*Kısakes Kısa Film Yarışması’na Daha Önce Katılmış Olan Filmler Tekrar Yarışmaya Katılamaz.
*Filmde Kullanılan Müziklerin Telif Hakkı Sahipleri Filmin Sonunda Yer Almalıdır.
*Oyuncuların Yetişkin (Lise Öğrencisi Olmaması) Olmasında Bir Sakınca Yoktur Ancak Kamera Arkası Ekibinin (Görüntü Yönetmeni,Ses,Işık Vb.), Senaristin Ve Yönetmenin Lise Öğrencisi Olması Şarttır. Filmlerde Yer Alan Yetişkin Bireyler Ödül Alamaz.
*Senaryo Bir Öyküden Uyarlama İse, Öykü Sahibinin İsmi Filmin Jeneriğinde Yer Almalıdır.
*KISAKES Yukarıda Belirtilen Koşulları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.
**KISAKES Yarışmaya Katılan Filmlerin Kullanım Hakkını Elinde Bulundurur. Yarışmaya Katılan Bütün Eserlerin Her Türlü Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Bedelsiz Ve Süresiz Olarak Kısakes Kısa Film Yarışması’na Ait Olacaktır. Kısakes Kısa Film Yarışması, Yarışma Yolu İle Elde Ettiği Bu Eserleri Yapımcısının İsmini Kullanarak Televizyon, İnternet Ve Diğer Her Türlü Ortamlarda Yayımlama; Katalog, Broşür, Afiş, Kitap, Ajanda, Takvim, Dergi, CD, Video Ve Diğer Ortamlara Alarak Yayınını Ve Dağıtımını Yapma, Ayrıca Yurt İçi Ve Yurt Dışındaki Eğitim Ve Kültür Kurumlarına Gönderme Ve Eğitim Etkinliklerinde Kullanma Hakkına Sahip Olacaktır.
*Belirtilen Koşullara Uymayan Filmleri Kısakes Kabul Etmeme Hakkına Sahiptir.
*Yukarıda Belirtilen Hususlar Dışındaki Konularda Karar Yetkisi Kısakes Yönetimine Aittir.
*Yarışmacılar, Yukarıda Belirtilen Koşulları Kabul Etmiş Sayılır.
Not: Finale Kalan Film Ekibinin İstanbul’a Yanlarında Rehber Öğretmenleri ve/veya velileri ile gelmeleri zorunludur.
Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.
Web Sitesi: http://kisakes.org

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ