26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması

Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması

2018 Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması

2018 Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması Son Başvuru Tarihi 14 Eylül 2018. Yarışmaya Herkes Katılabilir, Ancak 18 Yaşından Küçükler Veli İzin Formunu Doldurup Velilerine İmzalatarak Katılabilir.

Yarışmaya Bireysel Yada Ekip Olarak Katılınabilir. Katılmak İsteyenler Başvuru Formu İle Birlikte Tasarladıkları Ürünleri Prototip Olarak Elden Yada Kargo Yolu İle Teslim Etmelidir.

Yarışma Konusu: 8. Kastamonu Ahşap Fuarı Çerçevesinde Kastamonu’nun Özgünlüğü, Yöreselliğini, Kültürünü Ve Geleneklerini Anlatan Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması Düzenlenmiştir.

Başvuruların Gönderileceği Adres
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı
Adres: Kuzeykent Mahallesi Kayın Sokak No: 9 Kastamonu (37150)
Telefon: 0 366 212 58 52

Yarışma Ödülleri
Birinciye 4.500 Türk Lirası
İkinciye 3 Bin Türk Lirası
Üçüncüye 2 Bin Türk Lirası
Mansiyon Ödülü 1.000 Türk Lirası
Jüri Özel Ödülü 1.000 Türk Lirası

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2018 Kastamonu Hediyelik Eşya Yarışması Başvuru Koşulları

Yarışmaya Katılım Ücretsizdir Ve Coğrafi Sınırlama Yoktur.

Yarışmaya Bireysel Ya Da Ekip Olarak Katılınabilir. Ekip Olarak Yarışmaya Katılımda, Ekip Temsilcisi Olarak Bir Katılımcının Belirlenmesi Gerekmektedir. Ekipte Bulunan Her Kişi İçin Bir Başvuru Formu Doldurulması Ve Temsilcinin Kim Olduğu Özel Olarak Başvuru Formuna Not Düşülmesi Gerekmektedir.

Katılımcılar İçin Yaş Sınırlaması Bulunmamaktadır. Ancak 18 Yaşından Küçük Katılımcıların Yarışma Katılım Belgeleri Arasında Bulunan Veli/Vasi İzin Formu’nu Doldurarak İmzalatmaları Ve Başvuru Esnasında İletmeleri Gerekmektedir.

Seçici Kurul Üyeleri, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Ve Kastamonu El Sanatları Araştırma Merkezi Müdürlüğü Çalışanları Ve Birinci Derece Yakınları, Yarışmaya Katılım Sağlayamaz Ve Yarışmaya Katılacak Ürünlerin Hazırlık Sürecinin Herhangi Bir Aşamasına Dâhil Olamaz.

Her Bir Katılımcı/Ekip, Yarışmaya En Fazla 3 Ürünle Katılım Sağlayabilir. Her Bir Yarışmacı Tek Bir Çalışmasıyla Ödüle Hak Kazanabilecektir. Grup Olarak Ödül Almaya Hak Kazanan Yarışmacıların Ödülü, Başvuru Formunda Grubun Belirlediği Ekip Liderlerine Takdim Edilecektir.

Yarışmaya Sunulacak Ürünün, Ana Maddesinin Ağaç Ürünlerinden Elde Edilmesi Gerekmektedir. Tasarımı Güzelleştirecek Ve Destekleyecek Şekilde Farklı Materyaller (Metal, Plastik Gibi) Birleştirilerek Kullanılabilir.

Yarışmaya Katılan Katılımcı/Ekip, Yarışmaya Gönderilen Ürün(Ler)İn Tümüyle Kendisine (Ekip Katılımda Ekibi Oluşturulan Tüm Katılımcılara) Ait Olduğunu Başvuru Formu İle Birlikte Diğer Hususlarla Birlikte Kabul Ve Beyan Eder.

Yarışmaya Teslim Edilen Her Eser Özgün, Daha Önce Başka Bir Yerde Üretilmemiş, Ticarileşmemiş, Yayınlanmamış Ve Başka Bir Yarışmada Ödül Almamış Olması Gerekmektedir. Aksine Bir İddia Olması Ve Üçüncü Kişilerin Tasarım Üzerinde Hak İddia Etmesi Durumunda Sorumluluk Yarışmacıya Aittir.

Katılım Koşullarına Uymayan Katılımcıların Ödülleri İptal Edilecek Ve Yerine Başka Bir Tasarım Konmayacaktır. Bu Durum Diğer Ödül Alan Veya Al(A)Mayan Katılımcılara Bir Hak Doğurmaz.

Yarışmada Dereceye Giren Ürünler Geri Çekilemeyecektir. Dereceye Girmeyen Ürünler 1 Ay İçerisinde Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Hizmet Binasından Geri Alınabilecektir. 1 Ay İçerisinde Alınmayan Ürünler İle İlgili Yarışmacı Hak İddia Edemez Ve Yarışma Düzenleyen Kurul Sorumlu Tutulamaz. Kargo İle Gönderilen Ürünlerin, Yarışmacıya Kargo İle Geri İade Edilmesi Talebi Başvuru Formunda Yer Almaktadır. Bu Seçeneği İşaretleyen Yarışmacıların Ürünleri Dereceye Girmediği Takdirde Başvuru Formunda Yer Alan Adrese Karşı Ödemeli Olarak Kargolanacak Olup Kargo Ücreti Katılımcıya Aittir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ