28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 İşte Ben CV Yarışması

2018 İşte Ben CV Yarışması

2018 İşte Ben CV Yarışması

2018 İşte Ben CV Yarışması Başvuruları 17 Eylül 2018 Tarihinde Başlayıp, 1 Aralık 2018 Tarihinde Sona Erecek. Yarışmaya Katılım Tüm Bireylere Açıktır. Yarışma Başvuruları Online Olarak Yapılacak.

2018 İşte Ben CV Yarışması Adana Çalışma Ve İş Kurumu İle Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği Tarafından Düzenlenmiştir.

Yarışmacılar En Fazla Bir Adet Özgeçmiş CV Tasarımı İle Yarışmaya Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birinciye Netbook
İkinciye Akıllı Telefon
Üçüncüye Tablet Bilgisayar
Yaratıcılık Seçici Kurul Özel Ödülü Powerbank
Dereceye Giren Yarışmacılar Sheraton Otel’de Yapılacak Olan İnsan Kaynakları Zirvesine Ücretsiz Katılarak Bölgede Faaliyet Gösteren Firmaların İnsan Kaynakları Profesyonelleri İle Bir Araya Gelme Şansı Bulacak.

2018 İşte Ben CV Yarışması Şartnamesi
1. Bu yarışma Adana Çalışma ve İş Kurumu ve Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği tarafından organize edilmektedir.
2. Yarışma katılım sağlamak isteyen tüm bireylere açıktır.
3. Her katılımcı, en fazla bir (1) adet Özgeçmiş (CV) tasarımıyla yarışmaya katılabilir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Katılımcılar Arasından

“En İyi Tasarlanmış CV” olarak ilk üç Özgeçmiş (CV) belirlenecek ve ödüllendirilecektir.
Ayrıca bir katılımcıya “Yaratıcılık Seçici Kurul Özel Ödülü” verilecektir.
6. Cv’ler Türkçe ve İngilizce dil kullanılarak gönderilebilir.
7. CV’lerin hazırlanmasında herhangi bir kural ve biçim olmamakla birlikte dijital ortamda hazırlanacak CV’lere her bir tasarım çalışması için en fazla izin verilen dosya boyutu 10 MB’dir.
8. Katılımcı istediği gibi bir tasarım yapmakta serbesttir. (JPG,PNG,PDF,MPG,MP4 vb.) Fakat katılımcının tasarımda vereceği kişisel bilgiler kesinlikle doğru olmalıdır.
9. Ön değerlendirme seçici kurul tarafından Yaratıcılık (Özgünlük), ,İçerik ve Sistematiği ile Yazım Kuralları üzerinden yapılacaktır . Kurul yarışmaya katılan CV’leri değerlendirilecek ve en iyi 20 CV’yi belirleyecektir. Daha sonra belirtilen tarihte Seçici Kurul en iyi 20 CV’nin tasarımcıları ile tanışma toplantısı yapacaktır.Sona kalan 20 Özgeçmiş (CV) için Seçici Kurul tarafından doğruluk ve İzlenimi kapsayan genel bir değerlendirme yapılacaktır.Bu toplantıdan sonra Ödül almaya hak kazan Özgeçmişler (CV) belirlenecektir.Seçici Kurul ile yapılacak olan son değerlendirme toplantısına gelmeyen katılımcı elenmiş sayılacaktır.Seçici Kurul kararları hakkında herhangi bir itiraz kabul edilmeyecektir.
10. Başvuruların istenilen kriterlerde olmaması halinde seçici kurul herhangi bir ödüllendirme yapmama hakkını saklı tutar.
11. Katılımcılar bizzat kendilerinin yaptığı özgün çalışmalarla yarışmaya katılabilirler. Başka yerlerde paylaşılmış çalışmalar kabul edilmez. Bunun aksi durumların ortaya çıkması halinde başvuru geçersiz sayılır. Seçici Kurul tarafından, kopya olduğu anlaşılan tasarımlar yarışma dışı bırakılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu tasarımlara ödül verilmeyecek verilmiş ise ödül sahibi ödülü iade edecektir. İptal edilen ödül bir sonraki katılımcıya tevdi edilecektir.
12. Yarışmaya başvuracak katılımcıların www.cvyarismasi.com adresindeki başvuru formunu doldurması ve haklarının kaybolmaması için geçerli iletişim bilgilerini sağlaması gerekmektedir.
13. Yarışmanın sonuçları İnsan Kaynakları Zirvesinde bir basın toplantısı ile ilan edilecektir. İlk üçe giren Özgeçmişler (CV) ve Yaratıcı Seçici Kurul Özel Ödülünü almaya hak kazanan Özgeçmişler (CV) basında, sosyal medya hesaplarında ve www.cvyarismasi.com internet sitesinde yayınlanacaktır.
14. Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği yarışmaya gönderilecek tüm çalışmaları istediği şekilde ve kanallarda, ticari ve ticari olmayan amaçlarla sergileme, basma, yayınlama ve eğitim amaçlı kullanma gibi haklara sahip olacaktır.
15. Yarışma katılımları sadece www.cvyarismasi.com internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
16. Katılımcılar tasarımlarını en geç 01 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 24:00’e kadar cvyarismasi.com/basvuru internet adresi üzerinden yüklemelidir.
17. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular yarışmaya dahil edilmeyecektir.
18. Yarışmanın başlangıç tarihi 17 Eylül 2018 Pazartesi günüdür. Basın toplantısı ile Yarışma şartları ve içeriği kamuoyu ile paylaşılacaktır. Son başvuru tarihi 01 Aralık 2018 Cumartesi Saat: 24.00’dür. Ön değerlendirme 03 Aralık 2018 Pazartesi yapılacak en iyi 20 Özgeçmiş (CV) tasarımı belirlenecektir. En iyi 20 Özgeçmişin (CV) sahibi ile 06 Aralık 2018 Perşembe tarihinde Tanışma ve Değerlendirme görüşmesi yapılarak Ödül almaya hak kazan Özgeçmişler (CV) ve tasarımcılar ilan edilecektir. 11 Aralık 2018 Salı günü Adana Sheraton Otelde yapılacak İnsan Kaynakları Zirvesinde ödül töreni gerçekleştirilecektir.
19. Kazanan katılımcılar İnsan Kaynakları Zirvesine ücretsiz katılacak olup, bölgemizdeki firmalarda çalışan İnsan Kaynakları Profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatı bulacaktır.
20. Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü gerekli gördüğü takdirde yarışma şartnamesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
21. Yarışmaya katılan kişiler yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.
Online Başvuru Sayfası İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ