03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Genç Karakter Tasarım Yarışması

Genç Karakter Tasarım Yarışması

2018 Genç Karakter Tasarım Yarışması

Konya Gençlik Eğitim Kurumları 2018 Genç Karakter Tasarım Yarışması Son Başvuru Tarihi 30 Mart 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Tüm Ortaokul, Lise Ve Dengi Okul Öğrencileri Katılabilir.

Konya Gençlik Eğitim Kurumları “Genç Karakter” Karakter Tasarım Yarışması Konusu Anaokulu, İlkokul, Ortaokul Ve Lise Kademelerini Kapsayıcı, Eğitim Ve Öğretimde Rol Model Oluşturabilecek Vasıfları Üzerinde Barındıran, Kültürümüzden İzler Taşıyan, Geçmişle Günümüzü Birleştirici Unsurlar Taşıyan, Sempatik Özgün Bir Erkek Ve Bir Kız Karakter Oluşturmaktadır.

Yarışmanın Adı: Genç Karakter

Yarışmaya 5,6,7,8,9,10,11 Ve 12 Sınıf Öğrencileri Katılabilir. Ortaokul Ve Lise Öğrencileri Ayrı Kategoride Değerlendirilecek. Yarışmaya Öğrenciler Bireysel Olarak Katılabilir. Yarışmaya Öğrenciler Kendilerinin Hazırlamış Olduğu Karakterlerle Katılacak Olup Her Hangi Bir Yerde Yayınlanmamış Olması Gereklidir. Katılımcılar En Fazla Bir Erkek Ve Bir Kız Karakter İle Yarışmaya Katılabilir.

Karakterler Bir Yerden Alıntı Olmamamı, Hazırlayan Kişilere Ait Olmalıdır. Çalışma A3 Boyutunda Hazırlanmalıdır. Karakter Çiziminde Dijital Ve 3d Bilgisayar Programları Kullanılabilir. A3 Boyutunda Yapılan Çalışma Bir Zarf İçerisinde Gönderilecektir. Eserlerin Ön Yüzünde Her Hangi Bir İşaret Yada İsim Benzeri Yazı Yada Bellek Olmayacak. Eserlerin Sağ Al Köşesine (Ek1) Bulunan Katılım Formu Doldurulup Yapıştırılacaktır.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Yarışma Sonuçları 20 Nisan 2018 Tarihinde Açıklanacak. Ödül Töreni 10 Mayıs 2018 Tarihinde Yapılacak. Yarışma Sonuçları gencegitim.com.tr Adresinden Öğrenilebilecek.

Yarışma Ödülleri:
Birinciye Tam Altın Ve Başarı Belgesi
İkinciye Yarım Altı Ve Başarı Belgesi
Üçüncüye Çeyrek Altın Ve Başarı Belgesi
Mansiyon Ödülü Gram Altın Ve Başarı Belgesi

Yarışma İletişim Bilgileri:
Gençlik Eğitim Kurumları
Sahibiata Mahallesi Vicdan Apartmanı 45/1 Mevlana Caddesi Meram Konya
Özel Gençlik İlkokulu / Ortaokulu
Durunday Mahallesi, Büyükçiçek Sokak No: 11 Meram Konya
İletişim: 0 332 325 25 59

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ