06.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 Engeliler Haftası Resim Yarışması

2018 Engeliler Haftası Resim Yarışması

2018 Engeliler Haftası Resim Yarışması

Kütahya Çinikent Özel Eğitim İlkokulu 2018 Engelliler Haftası Resim Yarışması Son Başvuru Tarihi 25 Nisan 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Tüm Resmi Ve Özel Tüm Özel Eğitim Okulu Ve Özel Eğitim Alt Sınıflarındaki Öğrenciler Katılabilir.

2018 Engeliler Haftası Resim Yarışması Konusu: “Bu, Benim” Konulu Resim Yarışması, Öğrencinin Kendisini Tanıtan, Yaşadığı Problemleri Dile Getiren Yada Hayallerini Anlatacağı, Toplumum Bir Parçası Olan Engelli Bireylerin Sanat Alanında Faaliyetlerine Dikkat Çekmek Amacıyla Düzenlenmiştir.

Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Özel Eğitim İlkokulları, Ortaokulları Ve Meslek Eğitim Merkezleri İle Temel Eğitim Ve Ortaöğretim Genel Müdürlüklerine Bağlı, Bünyesinde Özel Eğitim Alt Sınıfı Bulunan Okulların Özel Eğitim Alan Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma İlkokul, Ortaokul Ve Lise Olmak Üzere 3 Kategoride Düzenlenecek. Her Yarışmacı Yarışmaya Sadece 1 Eser İle Katılabilir.
Katılımcılar Kendi Anlatım Biçimlerine Uygun Her Türlü Tekniği Ve Malzemeyi Kullanmak Serbesttir. (Sulu Boya, Guaj Boya, Pastel Boya, Kuru Boya Vb.)
Resimler Posta Yada Kargo Yoluyla Çinikent Özel Eğitim Ortaokulu Müdürlüğüne Gönderilecek. Kırışmış, Yıpranmış Eserler Kabul Edilmeyecek. Yarışmaya Katılacak Eserlerin Ön Yüzüne Hiç Bir Bilgi Yazılmayacak Ve Eserin Arka Yüzünün Sol Alt Köşesine Tablo-1 Yer Alan Etiket Yapıştırılacak.

Yarışma Ödülleri
İlkokul Ödülleri: Birinciye Tablet Ve Zeka Oyunu, İkinciye Bisiklet Veya Mp4 Çalar Ve Zeka Oyunu, Üçüncüye Saat Ve Zeka Oyunu. Okuluna Plaket.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Ortaokul Ödülleri: Birinciye Dizüstü Bilgisayar Ve Zeka Oyunu, İkinciye Tablet Ve Zeka Oyunu, Üçüncüye Bisiklet Yada Mp4 Çalar Ve Zeka Oyunu. Okuluna Plaket.

Lise Ödülleri: Birinciye Dizüstü Bilgisayar Ve Zeka Oyunu, İkinciye Tablet Ve Zeka Oyunu, Üçüncüye Bisiklet Yada Mp4 Çalar Ve Zeka Oyun. Okuluna Plaket.

Yarışma Sonuçları Çinkent Özel Eğitim Ortaokulu Resmi Sitesi Ve Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü Resmi Sitesinden Duyurulacak. Ödül Töreni 10-16 Mayıs 2018 Engelliler Haftası İçinde Her Hangi Bir Günde Yapılacak.

İletişim Bilgileri:
Çinikent Özel Eğitim İlkokulu Ortaokulu Müdürlüğü
Çalca Mahallesi Eskişehir Karayolu 7. Kilometre No: 108 Merkez Kütahya
Telefon: 0 274 225 16 26

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ