02.12.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Codefest Kodlama Yarışması

Codefest Kodlama Yarışması

Codefest Kodlama Yarışması 2021

Özel Üsküdar Amerikan Lisesi Codefest Kodlama Yarışması 3-4 Nisan 2021 Tarihinde Yapılacak. Yarışmaya Türkiye Geneli Özel Ve Resmi Lise Öğrencileri Katılabilir.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan liselerarası ilk ve tek kodlama etkinliği olan CodeFest, 3-4 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de ilk gün çalıştaylar ve ek yarışma, ikinci gün ise ana yarışma olacak.Gelişmelerden haberdar olmak için İletişim Formu’nun doldurmayı unutmayın!

CodeFest 2016 yılından beri Üsküdar Amerikan Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenmekte. İki gün olan etkinlikte çalıştaylar ve yarışmalar yapılıyor, katılımcılar bir yandan kendilerini geliştirirken bir yandan da çeşitli ödüller kazanmak için yarışma imkanına sahip oluyor. CodeFest soruları, dünyadaki diğer bilgisayar olimpiyatlarına benzer formatta hazırlanıyor ve böylece uluslararası alanda ülkemizi temsil edecek öğrencilerimize de kendilerini deneme imkanı veriyor. Tüm Türkiye’den yüzlerce kişiyi ağırlayan CodeFest, bu sene online olarak düzenlenecek.

Yarışma Başvuruları https://www.codefesttr.org/ Adresinden Yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ