28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor JINGLE Ve MASKOT Yarışması

Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor JINGLE Ve MASKOT Yarışması

2018 Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor JINGLE Ve Karakter MASKOT Yarışması

2018 Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor JINGLE Ve MASKOT Yarışması Son Başvuru Tarihi 25 Mayıs 2018. Akdeniz Üniversitesi Ve Çay Ve Ötesi Tarafından Düzenlenen Yarışma JINGLE Ve MASKOT Kategorilerinde Yapılacak.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü MACBOOK AIR
İkincilik Ödülü IPAD
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası Hediye Çeki

2018 Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor JINGLE Yarışması

JINGLE YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

• Yarışma, Türkiye genelindeki tüm sanatçılara açıktır.
• Katılım ücretsizdir. Yarışmacılar en fazla 3 tasarım ile yarışmaya katılabilirler.
• Eserlerin eseri wav veya mp3 formatında jingle@cayveotesi.com mail adresine WeTransfer üzerinden gönderilmelidir.
• Eserler wav veya mp3 formatında jingle@cayveotesi.com adresine wetransfer üzerinden gönderilmelidir.
• Yarışmacıların eserler ile birlikte gönderecekleri Başvuru Formu ve Şartnameyi eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan sonra, bu dosyaları tarayarak (scan ederek) jingle@cayveotesi.com adresine göndermeleri gerekmektedir.
• Yarışmaya gönderilen her Jingle Eser özgün, daha önce başka bir yerde üretilmemiş, ticarileşmemiş, yayınlanmamış ve başka bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir. Bunun aksi bir durumunun tespiti halinde Jingle Eser yarışmadan diskalifiye edilir; ödül kazandıysa Yarışma Komitesi tarafından ödül hakkı iptal edilir. Ayrıca; yarışmaya gönderilen Jingle Eserin özgün bir çalışma olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin Jingle Eser üzerinde hak iddia etmeleri durumunda sorumluluk yarışmacıya aittir. Yarışmanın tamamlanmasından sonra da olsa yarışmaya katılan tüm Jingle Eserlerin özgünlüğü ile ilgili (kopya, çalıntı vb.) oluşabilecek her türlü hukuki ve mali sorundan yarışmacı sorumludur.
• Yarışmaya teslim edilen Jingler Eserler geri çekilemez.
• Yarışmaya giren tüm Jingle Eserler ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye ait olacaktır. Eserlerin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan yayma, çoğaltma, temsil, işlemi dijital iletişim de dâhil, işaret ve görüntülü araçlarla umuma iletme hakkı sınırsız olarak ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye ait olup, yarışmacılar bundan telif hakkı talep etmeyeceklerdir. Yarışmacılar, dereceye girmiş Jingle Eser telif hakkını ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye devretmiş sayılacaktır. ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti. seçilen Jingler Eseri kullanıp kullanmamakta serbesttir.

JINGLE Yarışması Başvuru Formu İçin Buraya, Yarışma Şartnamesi İçin Buraya Tıklayın.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2018 Çay Ve Ötesi Yeni İmajını Arıyor MASKOT yarışması

MASKOT / KARAKTER YARIŞMA ŞARTNAMESİ
• Yarışma, Türkiye genelindeki tüm tasarımcılara açıktır.
• Katılım ücretsizdir. Yarışmacılar en fazla 3 tasarım ile yarışmaya katılabilirler.
• Tasarım dosyaları tasarlanan Maskot/ Karakterin (ön,yan,arka) görünümü ile PDF formatında maskot@cayveotesi.com adresine WeTransfer üzerinden gönderilmelidir.
• Yarışmacıların eserler ile birlikte gönderecekleri Başvuru Formu ve Şartnameyi eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan sonra, bu dosyaları tarayarak (scan ederek) maskot@cayveotesi.com adresine göndermeleri gerekmektedir.
• Yarışmaya gönderilen her tasarım özgün, daha önce başka bir yerde üretilmemiş, ticarileşmemiş, yayınlanmamış ve başka bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir. Bunun aksi bir durumunun tespiti halinde Karekter /Maskot Tasarımı yarışmadan diskalifiye edilir; ödül kazandıysa Yarışma Komitesi tarafından ödül hakkı iptal edilir. Ayrıca; yarışmaya gönderilen eserin özgün bir çalışma olmaması, aksine bir iddia olması ve üçüncü kişilerin illüstrasyon üzerinde hak iddia etmeleri durumunda sorumluluk yarışmacıya aittir. Yarışmanın tamamlanmasından sonra da olsa yarışmaya katılan tüm Karekter/Maskot Tasarımların özgünlüğü ile ilgili (kopya, çalıntı vb.) oluşabilecek her türlü hukuki ve mali sorundan yarışmacı sorumludur.
• Yarışmaya teslim edilen eserler geri çekilemez.
• Yarışmaya giren tüm tasarımlar ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye ait olacaktır. Tasarımların Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan doğan yayma, çoğaltma, temsil, işlemi dijital iletişim de dâhil, işaret ve görüntülü araçlarla umuma iletme hakkı sınırsız olarak ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye ait olup, yarışmacılar bundan telif hakkı talep etmeyeceklerdir. Yarışmacılar, dereceye girmiş Makot/Karakter Tasarımı telif hakkını ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti.’ye devretmiş sayılacaktır. ÇAY ve ÖTESİ Kafe İşletmeciliği San. Tic. Ltd. Şti. seçilen Maskot/ Karakter Tasarımını kullanıp kullanmamakta serbesttir.

Yukarıdaki Yarışma şartnamesini, okuyarak anladığımı, şartnamede belirtilen tüm şartları ve fikri / sınai haklarla ilgili tüm koşulları peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederim.

MASKOT Yarışması Başvuru Formu İçin Buraya, Yarışma Şartnamesi İçin Buraya Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ