18.11.2018 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

2018 BIC Kids Resim Yarışması

2018 BIC Kids Resim Yarışması

2018 BIC Kids Resim Yarışması

2018 BIC Kids Resim Yarışması Son Başvuru Tarihi 9 Mart 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Anaokulu, İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri Katılabilir.

2018 BIC Kids Resim Yarışması 4-6 Yaş, 6-10 Yaş Ve 11-14 Yaş Grupları Olarak Yapılacak.

Yarışma Konusu:
4-6 Yaş Anaokulu Öğrencileri bickids.com.tr Adresindeki Uzay Temalı Maskelerin Çıktısını Alıp, Boyayarak Yarışmaya Katılacaklar.
6-10 Yaş Arası İlkokul Öğrencileri Konu:”Uzay Yolculuğu” Uzayda Bir Yolculukta Olduğunuzu Varsayın Ve Bununla İlgili Resminizi Yapın.
11-14 Yaş Arası Ortaokul Öğrencileri Konu: “Uzay Yolculuğu” Uzayda Bir Yolculukta Olduğunuzu Varsayın Ve Bununla İlgili Bir Resim Yapın.

Boyut: 35x50cm Boyutundaki Resim Kağıdını (Beyaz Veya Renkli Kartona Çalışılabilir. Paspartu Zorunlu Değildir)
Teknik: Pastel Boya, Keçeli Kalem, Mum Boya, Kuru Boya, Sulu Boya, Guaj Boya, Renkli Veya Metalik Permament Makör

Yarışmaya Bir Öğrenci Sadece Bir Eser İle Katılabilir.
Resimlerin Arkasına Ad Soyad, Yaş, Okulu, Sınıfı, Okul Adresi Ve Okul Telefonu, Resim, Sınıf Yada Da Danışman Öğretmen Adı, Soyadı Bilgileri Yazmak Zorunludur.

Resimler Bic Pazarlama Ltd. Şti. Sahrayıcedit Mahallesi Halk Sokak Golden Plaza No: 31 B Blok Kat: 2 Daire: 4-5 Kadıköy İstanbul Adresine Posta / Kargo Veya Elden Teslim Edilebilir. Yarışma İçin Aras Kargo İle Anlaşılmıştır, İndirimli Bıc Resim Yarışması Açıklamasıyla Gönderilecek Kargolar 3,75TL Olarak Ücretlendirilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışma Ödülleri:
Ana Okulu 4-6 Yaş:
Birinci Öğrenciye Altın Madalya, Bisiklet, Başarı Belgesi, İkinciye Gümüş Madalya, Eğitim Dev Oyun Seti, Başarı Belgesi, Üçüncüye Bronz Madalya, Okul Öncesi Eğitim Seti Ve Başarı Belgesi.
2 Jüri Özel Ödülü Başarı Belgesi Ve Boyama Seti
Öğretmen Ödülleri: Birinciye Tablet Bilgisayar Ve Başarı Belgesi, İkinciye Çay Makinesi & Kahve Makinesi Ve Başarı Belgesi, Üçüncüye Elektrikli Izgara Ve Başarı Belgesi, Jüri Özel Ödülü Boyama Seti Ve Başarı Belgesi
Ayrıca Dereceye Giren Okullara Plaket.

6-10 Yaş (İlkokul) Ödülleri:
Birinci Olan Öğrenciye Altın Madalya, Tablet Bilgisayar, Başarı Belgesi, İkinci Öğrenciye Gümüş Madalya, Bisiklet Ve Başarı Belgesi, Üçüncü Öğrenciye Bronz Madalya, Mp3 Çalar Ve Başarı Belgesi, Jüri Ödülü 2 Öğrenciye Başarı Belgesi Ve Boyama Seti.
Öğretmenlere Birincilik Ödülü Tablet Bilgisayar Ve Başarı Belgesi, İkincilik Ödülü Çay Makinesi & Kahve Makinesi Ve Başarı Belgesi, Üçüncülük Ödülü Elektrikli Izgara Ve Başarı Belgesi, Jüri Ödülü 2 Öğretmene Boyama Seti Ve Başarı Belgesi.
Ayrıca Okullara Plaket.

11-14 Yaş (Ortaokul) Ödülleri:
Birinci Öğrenciye Altın Madalya, Akıllı Telefon Ve Başarı Belgesi, İkinci Öğrenciye Gümüş Madalya Bisiklet Ve Başarı Belgesi, Üçüncü Öğrenciye Bronz Madalya, Mp3 Çalar Ve Başarı Belgesi, Jüri Ödülü 2 Öğrenciye Başarı Belgesi Ve Boyama Seti.
Öğretmenlere Birincilik Ödülü Tablet Bilgisayar Ve Başarı Belgesi, İkincilik Ödülü Çay Makinesi & Kahve Makinesi Başarı Belgesi, Üçüncülük Ödülü Elektrikli Izgara Ve Başarı Belgesi, Jüri Özel Ödülü 2 Öğretmene Boyama Seti Ve Başarı Belgesi.
Okullara Plaket.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

Facebook'da Takip Edin, Burs Duyurularından Haberiniz Olsun.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Burcu bay dedi ki:

  Sonuçlar ne zaman açıklanır??

 2. Rana dedi ki:

  Merhabalar ben bu resim yarışmasına katıldım ama sonuçları ne zaman çıkacak bilmiyorum beni bilgilendirirmisiniz

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   yarışma sonuçları 21 mayıs 2018 tarihide açıklanacak.

   1. misafir dedi ki:

    saat kaç gibi belli olacak beni bilgilendirirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ