23.04.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz

2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması

2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması

2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması Son Başvuru Tarihi 12 Mart 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli İlk Ve Orta Okulların 3,4,5 Ve 6 Sınıf Öğrencileri Katılabilir. Yarışma Sonuçları 19 Mart 2018 Tarihinde Açıklanacak. 2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması Ödül Töreni 1 Nisan 2018 Tarihinde Yapılacak. Ödüllü Yarışma Başvuruları En Geç 12 Mart 2018 Tarihinde Teslim Edilecek Şekilde Aşağıdaki Adrese Gönderilerek Yapılır.
Adres: Özel Nilüfer Vakfı Okulları Yeni Karaman Mahallesi Sanayi Caddesi No: 92 Osmangazi Bursa

Yarışmada Birinciye Laptop Ve Plaket, İkinciye Tablet Ve Plaket, Üçüncüye Bisiklet Ve Plaket, 3 Adet Mansiyon Ödülü Madalya Ve Boya Seti, 20 Sergilenmeye Değer Esere Boya Seti Ve Katılım Belgesi Verilecek.

2018 Benim Güzel Ülkem Resim Yarışması Şartnamesi
Yarışmacılar Resimlerinde Pastel Boya Tekniğini Kullanmalıdır.
Her Yarışmacı Sadece 1 Resimle Yarışmaya Katılabilir.
Yarışmacılar 35x50cm Ölçülerinde Resim Kağıdına Yapılmış Resimleri İle Yarışmaya Katılmalıdır.
Yarışmaya Katılacak Resimler Kesinlikle Yardım Alınmadan Yapılmalı, Başka Eserden Kopya Edilmemiş Olmalıdır.
Yarışmaya Katılacak Eserler Paspartusuz Olmalıdır. Yarışma Şartnamesindeki Ek’deki Form Doldurularak Resimlerin Arka Sağ Alt Köşesine Yapıştırılmalıdır.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Quay dedi ki:

    Meraba acaba sonuçları ne zaman açılacak

    1. Güncel Eğitim dedi ki:

      sonuçlar açıklandı:
      Birinci: Rugeya Durmuş – İstanbul – Pendik Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
      İkinci: Melisa Reis – Trabzon – Cudibey Ortaokulu
      Üçüncü: Aziz Kaan Türkyılmaz – Samsun – Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu

      Jüri Özel: Nesli Kömpe – Samsun – Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu
      Jüri Özel: Yavuz Selim Gümüşsoy – Kütahya – Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulu
      Jüri Özel: Betül Coşkun – Kocaeli – 50. Yıl Chrysler Ortaokulu
      Jüri Özel: Alipaşa Öztürk – Rize – Şevket Yardımcı Ortaokulu
      Jüri Özel: Sudenur Madenci– İstanbul – Pendik Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
      Jüri Özel: Ebrar İbiş – Balıkesir – Mehmetçik Ortaokulu
      Jüri Özel: Ece Dilek – İzmir – Eren Şahin Eronat Ortaokulu

      Mansiyon Ve Sergileme: Beril Gezer – İstanbul – Cihangir Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Zehra Naziri – Kahramanmaraş – Osmangazi Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Bengü Naz Kaplan – Adana – Gazi Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Elnaz Momeni – Trabzon – Ortahisar Cumhuriyet Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Kardelen Erol – Zonguldak – İbrahim Fikri Anıl Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Zeynep Naz Ermiş – Ankara – Özel Ayyıldız Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Berkay Bağcı – Kahramanmaraş – Bilim Ve Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Elif Dündar – İzmir – Eren Şahin Eronat Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Şura Özdemir – Kahramanmaraş – Bilim Ve Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Yağmur Akgün – Mustafakemalpaşa – Hamzabey Bilim Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Elanur Elik – Bolu – Milli Egemenlik Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Şeyma Taşhan – Kahramanmaraş – Bilim Ve Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: İlknur Ateş – İstanbul – Selami Ali Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Nehir Güney – Bursa – Tan Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Ceylinnaz Mut – Bursa – Doğa Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Tülinsu Özen- Bursa – Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Buket Yıldız – Zonguldak – Köksal Toptan Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Elif Koç – İstanbul – Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Şehrigül Özeç – Samsun – Kılıçarslan Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Muhsile Sude Balcı – Samsun – Atakum Özel İsabet Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Tuana Azra Özacar – Bolu – Milli Egemenlik Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: İrem Kocabaşoğlu – Karabük – Özel Hatem Okulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Zeynep Aladağ – Bursa – Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Şiir Şükran Dinar – Samsun – Doğa Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Nurefşan Sezer – Antalya – Manavgat Yunus Emre Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Sezen Melikoğlu – Ordu – Altaş Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Sude Naz Tok – Bolu – Milli Egemenlik Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Zeynep Taş – Sakarya- Doruk Koleji
      Mansiyon Ve Sergileme: Nehir Çağlayan – Bursa – Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: İrem Cankurt –İstanbul-Cahit Zarifoğlu Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Cemre Akbay – Muğla/Bodrum – Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu
      Mansiyon Ve Sergileme: Defne Keleş – Bursa – Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi
      Mansiyon Ve Sergileme: Zeynep Nur Sarıkaya – Bolu – Milli Egemenlik Ortaokulu

BİR YORUM YAZ