28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 Bence Bilim Soru Cevap Yarışması

2018 Bence Bilim Soru Cevap Yarışması

2018 Bence Bilim Soru Cevap Yarışması

2018 Bence Bilim Soru Cevap Yarışması Son Başvuru Tarihi 23 Nisan 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Anakolu, İlkokul, Ortaokul, Lise Ve Dengi Okul Öğrencileri Katılabilir.

Yarışmada Seçilen Soruların Sahiplerine Okuma Tableti Hediye Olarak Verilecek.

İletişim Telefonu: 0 553 640 22 38

Gelecekten Gelenler Bilim Ve Teknoloji Derneği Daha İyi Bir Gelecek İçin Bilim Ve Büyük Türkiye Misyonu İle 2018 Eğitim Yılında Genç Neslin Bilim Okur Yazarlığı Kazanması Hedefleri İle Bence Bilim İsimli Bilimsel Soru Cevap Yarışması Düzenliyor.
Bilimsel Ve Teknoloji Alanlarında Araştırma Ve Geliştirme Faaliyetlerini Desteklemek Ve Teşvik Etmek Amacı İle Okul Öncesi Ve İlkokul Öğrencisi Çocuklarının Bilimsel Soru Sorabilme Yeteneklerinin Geliştirilmesi Ve Lise Ve Üniversite Düzeyi Gençlerimizin Havuzda Toplanan Sorulara Bilimsel Araştırmalar Işığında Cevaplar Üretmesi Hedeflenerek Bence Bilim Yarışması Düzenlenmiştir.

Üniversitelerde Görevli Akademisyenlerden Oluşan Bilim Kurulu Her Dönem En İyi Soru Ve Cevapları Derleyerek Bence Bilim Adıyla Seçilen Soru Ve Cevapları Kitaplaştıracaktır. Kitaplaşan Tüm Soru Ve Cevapların Yazarlarına Okuma Tableti Hediye Edilecek.

Soru Yollama Ve Cevaplama İşlemleri Bence Bilim Mobil Uygulaması Ve bencebilim.com İnternet Adresi Üzerinden Üye Olunarak Yapılabilir. Son Başvuru Tarihi 23 Nisan 2018’dir, Sonraki Tarihler Web Sitesinden İlan Edilecektir.
Yarışmaya Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elif Yürekli dedi ki:

    Çok etkileyici fakat niye kimse abone olmuyor?

BİR YORUM YAZ