03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 AYBÜ Fotoğraf Hashtag Yarışması

2018 AYBÜ Fotoğraf Hashtag Yarışması

2018 AYBÜ Fotoğraf Hashtag Yarışması

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2018 AYBÜ Fotoğraf Hashtag Yarışması 18 Temmuz 2018 İle 14 Ağustos Tarihleri Arasında Aşağıdaki Hashtagı Sosyal Medya Hesaplarında Kullananlardan En Fazla Beğeni Alanlara Hediyeler Verilecek.

Yarışma Ödülleri
En Çok Beğeni Alan 3 Fotoğraf Apple Tablet Ve Çeşitli Hediyeler

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Twitter, İnstagram Ve Facebook Hesaplarından #ÜniversitemAYBÜ Hastagını Kullanarak Paylaşılan Fotoğraflardan En Çok Beğeni Alan 3 Fotoğraf Komisyon Tarafından Değerlendirerek, Her Birinci Gelen Fotoğrafa 3 Apple Tablet Ve Çeşitli Hediyeler Verilecektir. Twitter, Facebook Ve Instagram Hesaplarından Tercihen Kullanıcı Tarafından Paylaşılan Platformda Sadece En Çok Beğeni Alan Bir Fotoğraf Ödüllendirilecektir.

2018 AYBÜ Fotoğraf Hashtag Yarışması Şartnamesi

1. Yarışmaya herkes katılabilir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2. Yarışmaya katılacak kişilerin fotoğrafları dereceye girmesi durumunda orijinalleri basin@ybu.edu.tr mail atıldıktan sonra ödül verilecektir. Orijinali talep edikten sonra mail atılmaması durumunda en çok beğeni alan 2. fotoğraf ödüllendirilecektir.

3. Fotoğrafların çekileceği yerler yarışmacıların isteğine bırakılmıştır.

4. Twitter, Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarından #ÜniversitemAYBÜ hashtagı kullanılarak fotoğraflar paylaşılacaktır.

5. Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından her birisinde en çok beğeni alan tek fotoğraf, komisyon tarafından uygun görüldüğü takdirde ödüllendirilecektir.

6. Fotoğraflarda kesinlikle Corel Drawn, Photoshop vb. programlardan düzenlenme yapılmayacaktır. Düzenleme yapıldığı tespit edilen fotoğraflar diskalifiye edilecektir.

Detaylı bilgi almak isteyenler (Öğretim Görevlisi Hacı Kaya 0539 503 33 22 ya da basin@ybu.edu.tr) ulaşabilirler.
Fotoğraflara Ekleme Ve Çıkartma Yapılmayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ