28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

2018 APRSAF 25 Poster Yarışması

2018 APRSAF 25 Poster Yarışması

2018 APRSAF 25 Poster Yarışması

2018 APRSAF 25 Poster Yarışması Son Başvuru Tarihi 1 Temmuz 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Resim Ve Özel İlkokul Ve Ortaokul 8 İle 11 Yaş Arası Öğrenciler Katılabilir.

Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Havacılık Ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü 2018 APRSAF 25 Poster Yarışması.

Asya Pasifik Bölgesel Uzay Ajansları Formu APRSAF-25 ‘İn Bir Parçası Olarak APRSAF Uzay Eğitim Çalışma Grubu Tarafından Çocuklar İçin Poster Yarışması Organize Edilecektir.
APRSAF-25 Japonya Uzay Ajansı Tarafından 6-9 Kasım 2018 Tarihlerinde Singapur’da Organize Edilecek. Yarışmaya Katılacak Öğrencilerin Singapur7a Gitmesi Gerekli Değildir.

Yarışma Şartları
Çizim / Resim Minimum A3 Boyutundaki Kağıda (297×420 Milimetre) Ve Maksimim A2 Boyuta Kağıda (420×594 Milimetre) Yapılmalıdır.

Çizim / Resim İçin Kurşun Kalem, Boyu Kalemi, Pastel Boya, Sulu Boya, Yalı Boya, Bilgisayar Çizimleri Vb. Kabul Edilebilir Araçlar Olarak Tanımlanmıştır. Ancak Fotoğraflar, Teller Ve Diğer 3d Nesnelerin Kullanılması Kabul Edilmeyecektir. Tamamlanan Çalışma Düz Bir Kağıt Parçası Olmalıdır.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Her Bir Çizim / Resim Kağıdının Arka Yüzüne Katılımcının / Katılımcıların Adı Ve Soyadı (Name / Surname) Ve Ülkesi (Country) İngilizce Olarak Yazılmaldır.

Çizim / Resim Her Hangi Bir Slogan İçermemelidir. Çizim / Resim Özel Bir Bireyi, Organizasyonu, Ülke Yada Marka Adını Tasvir Etmemeli Yada Her Hangi Bir Dini Tema Taşımamalıdır.

Yarışmaya Katılacak Olanlar 1 Ocak 2007 İle 31 Aralık 2010 Tarihleri Arasında Doğmuş Olmalıdır.

Bir Poster, Tek Bir Öğrenci Yada En Fazla 2 Kişilik Bir Grup Tarafından Yapılmalıdır.

Yarışmaya Katılacak Her Ülke, Ülkesindeki En İyi 3 Posteri Seçerek Bu Posterleri Uzay Eğitimi Çalışma Grubu Sekreteryasına Mevcut Doldurulmuş Başvuru Formu İle Birlikte APRSAF Uzay Eğitim Çalışma Grubu Sekreteryasına Gönderilecektir.

Yarışmaya Katılacak Öğrenciler Eserlerini Okullara İletecek, Okullar Tarafından Uygun Görülen Çalışmalar İl Milli Eğitim Müdürlüklerince Değerlendirilerek Her İli Temsilen Bir Eser En Geç 1 Temmuz 2018 Tarihine Kadar Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Havacılık Ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğüne Gönderilecek.
Havacılık Ve Uzay Teknolojileri Genel Müdürlüğü Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Ek Binası GMK Bulvarı No: 128 Kat: 6 Maltepe Ankara

Ödüller:
Ülke Çapında Seçilecek 3 Eser Sahibine Katılım Belgesi Ve Plaket Verilecek. En Çok Oyu Alan Postere Asya – Pasifik Bölgesel Uzay Ajansları Formu APRSAF Tarafından En İyi Poster Ödülü, İkinci Ve Üçüncü Seçilen Posterlere De Özel Poster Ödülü Verilecektir.

Yarışma Şartnamesinin İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ