28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Öğretmenine Mektup Yarışması

Öğretmenine Mektup Yarışması

2017 Öğretmenine Mektup Yarışması

2017 Öğretmenine Mektup Yarışması Başvuruları 31 Ekim 2017 Tarihine Kadar Yapılabilecek. 2017 Öğretmenine Mektup Yarışmasına Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarındaki İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencileri Başvuruda Bulunabilir. Yarışmaya Katılanlar En Fazla Bir Mektup İle Katılabilir.

Yarışmanın Amacı Öğretmenlik Mesleğinin Algı Ve Statüsünün Yükselmesine Katı Sağlayacak, Birlik Ve Beraberliğini Pekiştirmek, Moral Ve Motivasyonlarını Arttırmak, Öğretmenlik Mesleğini Kamuoyuna Daha İyi Tanıtılmasını Sağlamasıyla Öğretmenlerin Eğitim Öğretim İle İlgili Yaşanmışlıklarının Meslek Yaşamlarındaki Önemini Çizmek, Öğretmenlerin Kişisel Gelişimine Katkı Sağlamak, Gelecek Kuşaklara Ve Diğer Öğretmenlere Aktarılmasını Sağlamak , 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlerin Farklı Bir Hediye Almasını Sağlamak Amacıyla Düzenlendi.

Yarışma Konusu Öğrencilerin Eğitim Yaşamları Süresinde Karşılaştıkları Öğretmenlerine Karşı Duygu Ve Düşüncelerini Yarışmanın Konusunu Oluşturmaktadır.

Ödül Alan Mektuplar 24 Kasım 2017 Tarihinde İlan Edilecek. Ödül Gönderimleri 27 Kasım – 30 Kasım 2017 Tarihleri Arasında Yapılacak. Yarışma Başvuruları http://yerkoynurdogdu.meb.k12.tr/tema/icerikler/ogretmenime-mektup-yarismasi-basvuru-formu_3556688.html Adresinden Yapılacaktır.

İletişim Bilgileri:
Nurdoğdu Ortaokulu
Erzurum Mahallesi Hamam Caddesi Arzu Sokak No: 4 Yerköy Yozgat
Yarışma Hakkında Bilgi İçin:
Murat Ekinci (Nurdoğdu Ortaokulu Memuru)
Telefon: 0 354 516 16 64
Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ