<style>.lazy{display:none}</style>
17.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

18 Eylül’de Burs Başvurusu Başlayan Kurumlar

18 Eylül’de Burs Başvurusu Başlayan Kurumlar

18 Eylül’de Burs Başvurusu Başlayan Kurumlar 2023-2024

18 Eylül’de Burs Başvurusu Başlayan Kurumlar Listesi. 18 Eylül 2023 Tarihinde Eğitim Bursu Başvuruları Başlayan Dernekler, Vakıflar, Kurumlar Ve Belediyeler.

İstanbul Vakfı Bursları
İstanbul Vakfı Büyüt Hayallerine Burs Programı İle İstanbul İl Sınırlarındaki Üniversitelerde Öğrenim Gören 3 Bin Kız Öğrenciye Yılda 9 Ay Süre İle Ayda 1.000 Türk Lirası Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Alınacak.
Detaylar Linkte.

1884 Vakfı Bursları
1884 Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan, İstanbul İlindeki Yüksek Öğrenim Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Öğrencilere Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Esenler Belediyesi Üniversite Bursları
Esenler Belediyesi İlçede İkamet Eden, 2023 Yılında Üniversiteye Yerleşen Tüm Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Verecek. Lisans İçin 6 Bin Türk Lirası, Ön Lisans İçin 3 Bin Türk Lirası Eğitim Yardımı Verilecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Mavera Eğitim Ve Sağlık Vakfı Bursları
Mavera Vakfı Bursları Yüksek Öğrenim Üniversite Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Olarak Verilmektedir. Başvurular Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Yapılır.
Detaylar Linkte.

Ads

Borusan Kocabıyık Vakfı
Borusan Kocabıyık Vakfı Belirli Üniversitelerde, Belirli Bölümlerde Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Lisans Programlarındaki Öğrencilere Yılda 12 Ay Süre İle Ayda 3 Bin Türk Lirası Burs Veriyor. Başvurular Online Olarak Yapılır.
Detaylar Linkte.

Alimoğlu Sağlık Ve Eğitim Vakfı
Vakıf Yüksek Öğrenim Üniversitelerdeki Belirlenen Bölümlerde Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Burs Veriyor. Başvurular Online Olarak Yapılır.
Detaylar Linkte.

Kızılay Burs Başvurusu
Türk Kızılay Yüksek Öğrenim Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Geri Ödemesiz Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Vehbi Koç Vakfı Bursları
Vehbi Koç Vakfı Belirli Üniversitelerdeki Belirlenen Bölümlerde Eğitim Gören Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Verilmektedir. Vakıf Ayrıca Hemşirelik, Asistan, Mesleki Eğitim, 18 Okul Başarı, Akmed, Anamed, Koç Üniversitesi Ve Koç Okulu Bursları Vermektedir.
Detaylar Linkte.

İyilik Üretenler Derneği
Dernek Lise, Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Verecek. Başvurular Online Formun Doldurulmasıyla Alınacak.
Detaylar Linkte.

Esenler Belediyesi Lise Bursları
Esenler Belediyesi Esenler İlçesinde İkamet Eden Tüm Lise Son Sınıf Öğrencilerine 3 Bin Türk Lirası Eğitim Yardımı Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim Ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEMDER
Dernek İlköğretim, Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Başvurular Online Olarak Alınır.
Detaylar Linkte.

İnci Vakfı Cevdet İnci Eğitim Vakfı Bursları
İNCİVAK Ege Bölgesinde Yer Alan Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Başarılı Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Karşılıksız Burs Vermektedir.
Detaylar Linkte.

Gavremzade Abdulkadir Ağa Bin Ali Vakfı
Gavremzade Vakfı Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir.
Detaylar Linkte.

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı
Vakıf Şehit Çocukları İle TSK Ve Jandarma Genel Komutanlığı İle Sahil Güvenlik Komutanlığında Görevli Personel Ve Sivil Memurları Ve Emeklilerin Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrenimi Göre Çocuklarına Yılda 8 Ay Süre İle 750 Türk Lirası Burs Veriyor. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Hayat Vakfı Ankara Şubesi
Vakıf Ankara İlindeki Sağlık Bölümlerinde Öğrenim Gören Üniversite Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Burs Veriyor.
Detaylar Linkte.

ESENEV Esenkent Toplu Yapı Eğitim Vakfı
Vakıf Üniversite Lisans Öğrencilerine Burs Verecek. Başvurular E-Posta Yolu İle Alınacak.
Detaylar Linkte.

Adana Seyhan Belediyesi Eğitim Yardımı
Seyhan Belediyesi Üniversitelere Yerleşen Lisans Öğrencilerine 4 Bin Türk Lirası Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Mersin Belediyesi Eğitim Yardımı
Mersin Belediyesi Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Verecek. Burslar Ön Lisans İçin 3 Bin TL, 4 Yıllık Lisans İçin 6 Bin TL, 5 Yıllık Lisans İçin 7 Bin TL, 6 Yıllık Lisans Öğrencileri İçin 8.500 TL Olarak Ödenecek.
Detaylar Linkte.

Konya Belediyesi Eğitim Desteği
Konya Belediyesi İl Sınırlarında İkamet Eden İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Ayda 500 Türk Lirası Eğitim Yardımı Verecek. Başvurular Online Olarak Alınacak.
Detaylar Linkte.

Bayrampaşa Belediyesi Eğitim Yardımı
Bayrampaşa Belediyesi İlçe Sınırlarında İkamet Eden İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Eğitim Desteği Verecek. Başvurular Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Eget Vakfı Üniversite Lisans Bursu
Eget Vakfı Devlet Üniversitelerinde Lisans Programlarında Öğrenim Gören Öğrencilere Yılda 9 Ay Süre İle Ayda Bin Türk Lirası Burs Verecek.
Detaylar Linkte.

CFK Cafer Kaya Derneği
Dernek Ankara İlindeki Devlet Okullarında İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Ayda 500 Türk Lirası Burs Verecek. Başvurular Elden Yada Posta Yolu İle Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Sinerji Silah Ve Mühimmat
Adnan Duman Sinerji Silah Ve Mühimmat Kırıkkale Nüfusuna Kayıtlı Ortaöğretim, Lise Ve Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Verecek. Eğitim Desteği 300 Öğrenciye Yılda 9 Ay Süre İle Verilecek.
Detaylar Linkte.

Bizim Çocuklar Eğitim Ve Kültür Derneği
Bizim Çocuklar Derneği Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 10 Ay Süre İle Burs Verecek.
Detaylar Linkte.

Nur İlim Ve Eğitim Vakfı
Nur Vakfı Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvuruları Online Olarak Alınır.
Detaylar Linkte.

Çorlu Belediyesi Bursları
Çorlu Belediyesi Çorlu’nun Filizleri Buru Çorlu İlçesinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Verilecek.
Detaylar Linkte.

Toroslar Belediyesi Eğitim Yardımı
Mersin Toroslar Belediyesi İlçede İkamet Eden Üniversiteye Yeni Kazanan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Desteği Verecek. Ön Lisans Öğrencilerine 2.750 TL, Lisans Öğrencilerine 5.500 TL Eğitim Desteği Verilecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Bursa İnegöl Belediyesi Eğitim Yardımı
İnegöl Belediyesi Yüksek Öğrenim Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine İki Taksit Halinde 3.000 TL Eğitim Yardımı Yapacak. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

Bandırma Ticaret Borsası
Bandırma Ticaret Borsası Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencilerine Karşılıksız Burs Verecek. Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Detaylar Linkte.

ELFED Elazığ Dernekler Federasyonu
ELFED Elazığ Dernekler Federasyonu İstanbul İlindeki Üniversitelerde Öğrenim Gören Elazığ Nüfusuna Kayıtlı Öğrencilere Burs Verecek. Başvurular E-Posta İle Yapılacak.
Detaylar Linkte.

TKBB Türkiye Katılım Bankaları Birliği
Kurum Yüksek Öğrenim Lisansüstü Doktora Öğrencilerine Burs Vermektedir.
Detaylar Linkte.

İstanbul Erzurumlular Vakfı Bursları
Vakıf İstanbul İlinde Bulunan Üniversitelerde Lisans Programlarında Öğrenim Gören Erzurum Doğumlu Olan Ve Ailesi Erzurum İlinde İkamet Eden Öğrencilere Burs Veriyor.
Detaylar Linkte.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ