28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

15 Temmuzu Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması

15 Temmuzu Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması

15 Temmuzu Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması 2018

15 Temmuzu Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması 2018 Başvuruları 23 Şubat 2018 Tarihine Kadar Yapılabilecek. Yarışmaya Türkiye Genelindeki Tüm Resmi Ve Özel Orta Öğretim (Lise) Öğrencileri Yöneliktir.
Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuzu Anlamak Konulu Öykü Yazma Yarışması 2018 Başvuruları En Geç 23 Şubat 2018 Tarihinde Eserlerin Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimine Teslim Edilmesiyle Yapılacak.

Eserlerin Gönderileceği Adres: Çarşı Mahallesi Adliye Sokak No: 4 Artvin
Telefon: 0 466 212 10 32

Yarışmada Birincilik Ödülü Dizüstü Bilgisayar, İkincilik Ödülü Netbook, Üçüncülük Ödülü Fotoğraf Makinesi, Mansiyon Ödülü Fotoğraf Makinesi, Jüri Özel Ödülü Tablet.

Yarışmaya Katılım Koşulları
Yarışmaya Katılacak Öyküler A4 Dosya Kağıdı Formatına Uygun Olarak (Times New Roman 12 Punto Ve 1,5 Satır Aralığı) En Fazla Beş Sayfayı Geçmeyecek Şekilde Bilgisayarda Yazılacak Ve Cd’ye Kopyalanacak.
Yarışmaya Katılan Eserlerin Daha Önce Her Hangi Bir Yarışmaya Katılmamış, Ödül Almamış Ve Her Hangi Bir Yerde Yayınlanmamış Olması Gereklidir.
Her Yarışmacı Yarışmaya Sadece 1 Eser İle Katılabilir.
Eserlerin Çıktısı Cd İle Birlikte Şeffaf Poşet Dosyaya Konularak Kapalı Zarf İle Gönderilecektir. Buruşuk Veya Yıpranmış Eserler Değerlendirilmeye Alınmayacaktır.
Eserlerin Yazılı Olduğu Kağıdın Ön Yüzüne Hiçbir İbare Yazılmayacak Öğrencilerin Okul Ve Kimlik Bilgileri İle İletişim Bilgileri Ek-1’de Sunulan Etiket Formatına Uygun Doğru Bilgilerde Yazılarak Eserlerin Arka Sayfasını Eklenecek.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.
Liseler Arası Ödüllü Öykü Yarışması.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ