28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları Şiir Yarışması

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları Şiir Yarışması

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları Şiir Yarışması 2018

Cihanbeyli Güven Belgin Anadolu Lisesi 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları Şiir Yarışması 2018 Son Başvuru Tarihi 26 Şubat 2018. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Tüm Lise Ve Dengi Okul Öğrencileri Katılabilir. Yarışma Konusu 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları. Yarışma Sonuçları 15 Haziran 2018 Tarihinde Açıklanacak.

Cihanbeyli Kaymakamlığı, Cihanbeyli Güven Belgin Anadolu Lisesi 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Kahramanları Temalı Şiir Yarışmasına Öğrenciler Birer Eserler Katılabilir

Yarışmaya Katılacak Eserler Bilgisayar Ortamında Word Formatında Times New Roman Yazı Karakteri 12 Punto Ve 1,5 Satır Aralığı Olacak Şekilde Yazılacak. Türkçenin Dil Özelliklerine Uygun, Yazım Ve Noktalamaya Dikkat Edilerek Yazılmış Eserler Değerlendirilmeye Alınacaktır.

Okulların Ve Öğrencilerin İsimleri, Okul Adresleri Ve Okul Telefon Numaraları Açık Şekilde Yazılarak Eserlere İlişik Olarak Gönderilecek.
Eserler Okullarda Okul Müdürü Yada Görevlendireceği Müdür Yardımcısına Bağlı En Az 2 Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenince, Branş Öğretmeni Bulunmayan Okullarda Diğer Öğretmenlerden Oluşan Komisyon Tarafından Yapılacak.

İlçelerde Değerlendirmeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Yada Şube Müdürünün Başkanlığında 3 Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeninden Oluşacak Komisyonca Yapılacak. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Komisyonunca Gönderilen Şiirlerden El 3’e Girenler Seçilecek.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

İlçe Birincisi, İkincisi Ve Üçüncüsü Seçilen Eserlerin Öğrencinin Adı Ve Soyadı, Sınıfı, Numarası, Okulu Yazılarak Liste Halinde Güven Belgin Anadolu Lisesi E-Posta Adresine Gönderilecek. (cihanbeylianadolulisesi@gmail.com)

Yarışma Ödülleri:
Birinciye 1500, İkinciye 750, Üçüncüye 500 Türk Lirası.
Ayrıca Dereceye Giren Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Sunulacak. Dereceye Giren Öğrenciler Tuz Gölü Tanıtım Gezisi Yapılacak. Ödül Töreni 15 Temmuz 2018 Tarihinde Güven Belgin Anadolu Lisesi Tarafından Verilecek.

Yarışma Şartnamesini İndirmek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. İhsan dedi ki:

  Yarışmanın ödülleri Türkiye derecelerine mi veriliyor mesela ben ilde birinci oldum 1500 TL yi alıyor muyum yoksa Türkiye de mi birinci olmam gerekiyor

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   Ödüller Türkiye Genelinde Dereceye Girenlere Veriliyor.

   1. İhsan dedi ki:

    Söylediğiniz için teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ