26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Afiş Yarışması

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Afiş Yarışması

15 Temmuz Demokrasi Zaferi Afiş Yarışması

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Afiş Yarışmasına Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri Ve Olgunlaşma Enstitülerindeki Kursiyerler, Usta Öğreticiler Yada Öğretmenler Katılabilir.

Eserlerin Teslimi: 6-8 Mayıs 2019.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü Tam Altın
İkincilik Ödülü Yarım Altın
Üçüncülük Ödülü Çeyrek Altın

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü tarafından 12/06/2019 tarihinde ‘‘ 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Afiş Yarışması ve Sergisi’’ yapılacaktır.

Katılım
Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne Bağlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri Ve Olgunlaşma Enstitüleri Katılacaktır. Yarışmaya Kursiyerler, Usta Öğreticiler Veya Öğretmenler Kurumları Adına Katılabilecektir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Eserlerde Aranacak Şartlar
Yarışmaya katılacak afişlerde aşağıdaki şartlar aranacaktır.

a) Yapılacak afiş çalışmaları 35x50cm veya 40x60cm veya 50x70cm ebadında olacaktır.
Söz konusu ölçü dışında yapılan afişler değerlendirmeye alınmayacaktır.

b) Afişlerin hazırlanmasında; bilgisayar ortamında grafik tasarım çalışmaları, vb. kullanılması zorunludur.

c) Her ilde birinci olan afişin yüksek kalitede JPEG formatında kaydedilmiş hali DVD içerisinde Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne gönderecektir.

d) Her ilde birinci olan afiş sergilenmek üzere basılarak fotobloklanıp Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne gönderecektir.

e) Daha önce ya da bu yarışma ile eş zamanlı yapılan herhangi bir yarışmada ödül almış afişler ile yarışmaya katılamaz. Aksine davranış kural ihlali sayılır. Afişin yarışma organizasyonu dışında yayınlanmış olması katılım açısından engel değildir.

f) Yarışmaya gönderdiği afiş üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve seçici kurulu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişiklikler kural ihlali sayılır.

g) Kural ihlali yaptığı tespit edilen katılımcıların ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. İptal edilen ödülün yeri boş bırakılır

h) Eserlerin üzerinde katılımcının ismi ve imzası bulunmamalıdır. Gönderilecek DVD’nin içinde ve çerçevenin arkasında eser sahibi kurumun bilgileri ile kursiyerin ve öğretmenin/usta öğreticinin adı soyadı, açık adresi ve iletişim bilgilerinin olduğu bir form yer alacaktır.

Başvuru
Yarışmaya katılacak eserlerin değerlendirmeleri; Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde ve Olgunlaşma Enstitülerinde / İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde / İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde oluşturulacak komisyonlar marifetince yapılacaktır. Eserlerin ilk değerlendirilmesi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde ve Olgunlaşma Enstitülerinde yapılacaktır. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde ve Olgunlaşma Enstitülerinde ilk üçe giren afişler İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde birinci olan afişler İl Milli Eğitim Müdürlüklerine, İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde birinci olan afişler ise Ankara Olgunlaşma Enstitüsüne gönderilecektir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ