29.11.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

14 Mart Tıp Haftası Fotoğraf Yarışması

14 Mart Tıp Haftası Fotoğraf Yarışması

14 Mart Tıp Haftası Fotoğraf Yarışması

İstanbul Tabip Odası 14 Mart Tıp Haftası Fotoğraf Yarışması Son Başvuru Tarihi 18 Şubat 2019. Yarışmaya Tüm Hekimler Ve Tıp Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Sonuçları 14 Mart 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Yarışma 3 Kategoride Yapılacak.
1) Siyah – Beyaz (Serbest)
2) Renkli (Serbest)
3) Manzara (Renkli Yada Siyah Beyaz)

Yarışma Ödülleri (Her Kategori İçin Ayrı Ayrı)
Birincilik Ödülü 600 Türk Lirası Tutarında Fotoğraf Malzemesi Yada Nakit.
İkincilik Ödülü 500 Türk Lirası Tutarında Fotoğraf Malzemesi Yada Nakit.
Üçüncülük Ödülü 400 Türk Lirası Tutarında Fotoğraf Malzemesi Yada Nakit.
Sergilenecek 25 Adet Esere Katılım Belgesi

Başvuru Koşulları
Yarışma tüm hekimler ve tıp öğrencilerine açıktır. İstanbul Tabip Odası yönetim kurulu üyeleri ve birinci derece akrabaları, seçici kurul üyeleri ve birinci derece akrabaları, jüri üyelerinin amiri konumunda bulunan hekimler yarışmaya katılamazlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Başvuru Detayları:
• Yarışmaya baskı kabul edilmeyecektir. Fotoğraflar ve doldurulmuş katılımcı formu, aşağıda belirtilen detaylara istinaden CD/DVD’ye kaydedilerek gönderilmelidir.
• Fotoğraf Sayısı: Her fotoğrafçı, her kategori için en fazla dört (4) eser ile yarışmaya katılabilecektir. Aynı eser birden fazla kategori için gönderilemez.
• Fotoğraflar kenarlarında boşluk, paspartu kullanılmadan sunulmalı, fotoğrafın üzerinde yarışmacının ismi yer almamalıdır.
• Fotoğraf Boyutları: Kısa kenar minimum 2000 pixel, jpg formatında, 300 dpi çözünürlükte ve 12 sıkıştırma kalitesinde olmalıdır.
• Fotoğraflara verilecek isim; Büyük harf ile kategori indisi (örneğin “A” veya “B” veya “C”), 6 rakamdan oluşacak katılımcının rumuzu (Örneğin; 012345 – bkz. katılım formu), ve fotoğrafın çekildiği sıra numarası (örneğin 1, 2, 3 veya 4) olarak hazırlanmalıdır.

Eserlerin Teslim Edilmesi
• Fotoğraflar bir CD/DVD’ye kaydedilecektir.
• CD/DVD’nin üzerinde sadece katılımcının 6 rakamlı rumuzu yazılı olacaktır. Katılımcı ismi yazılan CD/DVD’ler yarışma dışı bırakılacaktır.
• Şartnamenin son sayfasında bulunan katılım formunu döktürülüp eksiksiz olarak doldurulacak ve CD/DVD ile birlikte kapalı bir zarfa konulacak, zarfın üzerine; “2019 YILI FOTOĞRAF YARIŞMASI KATILIMI İÇİNDİR” ibaresi ile katılımcının 6 rakamlı rumuzu yazılacaktır.
• Bu zarf, başka bir kapalı zarfa konularak postada zarar görmeyecek şekilde elden veya posta ile aşağıdaki adrese teslim edilecek\gönderilecektir. Postadaki olası gecikme, kayıp ve hasarlardan İstanbul Tabip Odası sorumlu tutulamaz.
İstanbul Tabip Odası
Rıhtım Cad. Ülsel İş Merkezi No:18 K:4 Kadıköy – İstanbul
Türkocağı Cad. No: 9/2 34440 Cağaloğlu – İstanbul
Tel: 0216.349 73 04
Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ