<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

100 Yıllık Karantina Batı Trakya Fotoğraf Yarışması

100 Yıllık Karantina Batı Trakya Fotoğraf Yarışması

100 Yıllık Karantina Batı Trakya Fotoğraf Yarışması

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi 100 Yıllık Karantina Batı Trakya Fotoğraf Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Amatör Ve Profesyonel Herkes Katılabilir.

Yarışma Konusu
Fotoğraf yarışması, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Şükrü Şankaya Kültür Etkinlikleri kapsamında düzenlenecektir. Konusu katılımcı tarafından serbestçe belirlenecek olan fotoğrafın, Batı Trakya Bölgesi sınırları içerisinde çekilmiş olması gerekmektedir.

Katılım Koşulları

• Yarışma, konuya ilgi duyan tüm amatör veya profesyonel katılımcılara (Seçici Kurul dışında) açıktır.

• Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Ads

• Daha önce başka yerlerde yayımlanmış veya başkası tarafından yarışma kapsamı dışında çekilmiş fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir. Bu durumda oluşan zararlardan katılımcı sorumlu olacaktır (Durumun tespiti halinde katılımcı ödüle hak kazanamaz). Sadece Batı Trakya sınırları içerisinde çekilmiş fotoğraflar yarışmaya kabul edilecektir. Aksi durumun tespiti halinde doğacak hukuki sorumluluklar katılımcıya aittir.

• Yarışmaya eser gönderenler, eserlerin kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

• Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği ( BTTDD) Bursa Şubesi katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

• Yarışmaya; renkli, siyah-beyaz ve sepya gibi monokrom (tek renk) fotoğraflarla katılım yapılabilir.

• Yarışmaya katılan fotoğrafların tamamı ya da bir kısmı sergi amaçlı olarak ya da farklı bir şekilde ileri bir tarihte BTTDD Bursa şubesi tarafından kullanılabilecektir. Yarışma sebebi ile gönderilen fotoğrafların tamamı açısından İş bu durum katılımcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.

• Yarışma sayısal (sanal) ortamdadır, basılı fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

• Katılım koşullarına ve şartlarına uymayan fotoğrafların ödülleri iptal edilecek ve yerine başka bir fotoğraf konmayacaktır.

• Her katılımcı en fazla 5 eserle yarışmaya katılabilir.

• Yarışmaya gönderilecek fotoğraflara katılımcı tarafından isim verilmesi halinde bu isimler kullanılacaktır.

• Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır ve hukuki işlemler uygulanır.

Fotoğrafların Teslimi

• Katılımcı tarafından çekilen her bir fotoğraf ayrı bir elektronik ileti ile, ileti içerisinde katılımcının adı, soyadı, adresi ve iletişim bilgileri ile birlikte ileti konusuna fotoğraf yarışması yazılarak basvuru@bttddbursa.org adresine mail yolu ile gönderilecektir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik ödülü : SkyBursa Uçağı ile Panaromik Bursa Turu
İkincilik ödülü : Online Dil Kursu
Üçüncülük ödülü : Anı Hediyesi

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 30 Ağustos 2020.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ